Išvyka į Meis salą Graikijoje iš Antalijos

Dažniausiai būnant Turkijoje ir norint aplankyti Graikiją yra renkamasi Egėjo jūros regionai. Būnant Izmiro miesto apylinkėse net nereikia keliauti į salas, nes galima apsistoti Alačati arba Češmėje. Čia graikiškų vaizdų daugiau nei turkiškų. Iš Kušadasio ranka pasiekiama Samas sala. Iš Bodrumo paprasta nuvykti iki Koso salos, o iš Marmario iki Rodo salos. Ką daryti tiems, kad atostogauja Antalijos regiono Kemero pusėje? Čia palyginus netoli – Viduržemio jūros pakrantės vingiuose slepiasi Meis sala, kuri graikų vadinama Kastellorizo. Visa diena bus kupina malonių įspūdžių. Žinoma, reikia pavažiuoti ir serpentinais, ir atsikelti anksčiau, tačiau tikrai verta. Pirmiausia atvyksite iki Kaš miestelio, kuris išsidėstęs kalno šlaite. Pats Kaš miestelis gerokai skiriasi nuo Antalijos regiono kurortų, nes čia nėra milžiniškų viešbučių, siauros gatvelės. Iš Kaš po pasų kontrolės laivu plauksime iki Kastellorizo salos – nedidelės, tarsi miniatiūrinės Graikijos. Čia plazdena Graikijos vėliavos, pasitinka graikų pasieniečiai – tik pusvalandis plaukimo ir jūs jau Graikijoje. Gyventojų čia nėra daug ir didžioji dalis namų išsibarstę pakrantėje, kur gausu kavinių ir restoranėlių, siūlančių jūros gėrybes ir kitus graikiškos virtuvės patiekalus. Apsilankymas saloje tuo neapsiriboja, nes už nedidelį papildomą mokestį ir esant galimybei jūs laiveliu būsite nuplukdyti iki Žydrosios grotos, į kurią, beje, įplauksime mažomis valtelėmis ir atsisėdę ant valtelės grindų. Žvelgiant iš išorės į uolas net nesitiki, kad viduje gali būti toks vaizdas. Norintys gali ir išsimaudyti grotos viduje.

Po viso pasiplaukiojimo ir trumpo pasivaikščiojimo saloje išmėginkite virtuvę – tiesiog sėdėdami nedideliame uoste, kai šalia bangos plaka krantinę. Ir tai dar ne viskas, nes čia galima išvysti didžiuosius Caretta Caretta vėžlius. Čia jie tarsi prijaukinti, nes ne tik išnyra į vandens paviršių įkvėpti oro, bet ir rūsčiai nužvelgia jus. Nepaleiskite iš rankų fotoaparatų.

Grįšite gerokai po pietų į Kašą, bus šiek tiek laiko pasivaikščiojimui Kašo centre ir tada keliausime atgal į viešbučius.

Tai nėra istorinė išvyka ir keliausime kaip vietiniai, džiaugsimės kiekviena akimirka. Rekomenduojama viešbučių lokacija: nuo Tekirovos iki Laros ir Kundu rajonų Antalijoje. Išvykimas iš viešbučio apie 7 val. ryte. Grįžimas į viešbutį apie 20 val.

Kaina asmeniui 60€
Vaikams iki 12 metų kaina 50€
Kelionės data: liepos 2 diena (šeštadienis) GRUPĖ PILNA

Į kainą įskaičiuota:
Transportas su paėmimu iš viešbučio
Laivo bilietas

Į kainą neįskaičiuota:
Maitinimas
Papildomos asmeninės išlaidos

Norėdami vykti į kelionę, užpildykite žemiau esančią registracijos formą. Planuojama 12 asmenų grupė


1 mintis apie “Išvyka į Meis salą Graikijoje iš Antalijos

Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.