Rugpjūtis Turkijoje

Kaip gali atrodyti jūsų kelionė rugpjūčio mėnesį Turkijoje?
Šis mėnuo yra vienas šilčiausių metuose. Taip pat tai ir aukščiausių kainų metas. Visiškai nemėgstantiems karščio, žinoma, reikėtų pagalvoti apie kitą mėnesį, tačiau nepaisant temperatūros, galima rasti įvairios veiklos ir neiškepant saulėje. Kelionės metu gali būti daugiau vandens pramogų, dienos metu daugiau laiko leidžiant patalpoje, pavėsyje ar transporto priemonėje. Taigi, ką galite planuoti šiam rugpjūčiui?
Jeigu galite išvykti praktiškai bet kada ir pagaunate geras bilietų kainas (tokios atsiranda likus nedaug laiko iki skrydžio), tuomet galima užsisakyti paprastesnį viešbutį arčiau kalnų: Kemero regionas, Čirali (nėra pigūs viešbučiai), Olympos. Čia oras būna vėsesnis. Laiką galite leisti jūroje, nuvykti savarankiškai į kanjonus, pavakare vaikštinėdami. Galite vykti į iškylas jachtomis (leidžiantis į privačias išvykas bus mažiau erzelio ir jums skirtas maršrutas). Taip pat galite aplankyti Graikijos salas, nes šiemet atnaujintas susisiekimas keltais. Meis, Koso, Simi, Rodo ir daug kitų salų iš įvairių Turkijos pakrantės miestų. Siūlau ir kruizus iš Turkijos, aplankant Graikijos salas. Daugiau informacijos rasite štai čia. Jei susikooperuojate dešimt ir daugiau žmonių, tai galiu organizuoti individualias išvykas įvairiomis kryptimis iš Antalijos regiono. Tai gali būti išvyka į Meis salą, kelionė į Pamukalę ar Kapadokiją. Taip pat gali būti dienos privati iškyla laivu atokiau nuo Antalijos turistinės zonos, tačiau ne per toli nuo Kemero. Taigi įvairios pramogos skirtinguose Antalijos provincijos regionuose, jei norite organizuotų jūsų grupelei. Rugpjūčio pradžioje vis dar yra kelios vietos grupėje kopti į Ararato kalną. Daugiau informacijos apie šią kelionė rasite štai čia.
Yra ir kitoks turizmas Antalijos provincijoje – medicininis. Dažnas renkasi čia odontologijos paslaugas ar plastinės chirurgijos paslaugas. Jūs taip pat galite apsvarstyti šią galimybę kaip poilsį suderinti su medicina.
Dėl individualių kelionių čia Turkijoje ar visos kelionės planavimo susisiekite su manimi.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.