Slidinėjimas Turkijoje

Jei rinksitės Turkiją žiemos kelionei, tai galite rasti nemažai veiklos. Apie įvairias pramogas ir keliavimo galimybes žiemos metu rasite informaciją ir mano svetainėje. Esu jau rašęs ir apie slidinėjimą Turkijoje, tačiau čia noriu pateikti didžiausių ar patogiausių pasiekti slidinėjimo kurortų/vietų sąrašą. Galbūt norite žiemos metu atvykti aplankyti gimines ar draugus Turkijoje ir tuo pačiu dieną ar dvi paslidinėti. Slidinėjimo trasos yra išsibarstę po visą šalį.

ULUDAĞ slidinėjimo centras. Tai netoli Stambulo ir Bursos miestų esantis slidinėjimo centras. Gyvo vaizdo kameras rasite čia. Informacija apie SKI PASS.

PALANDÖKEN slidinėjimo centras. Tai prie Erzurumo miesto esantis slidinėjimo centras. Šiame slidinėjimo centre yra viena ilgiausių trasų pasaulyje. Gyvo vaizdo kameras slidinėjimo centre rasite čia. Pernykščio sezono SKI PASS kainos.

ERCİYES slidinėjimo centras. Tai prie Kayseri miesto esantis slidinėjimo centras – vienas didžiausių šalyje, netoli žymiosios Kapadokijos. Gyvo vaizdo kameras rasite čia. Informacija apie SKI PASS.

SARIKAMIŞ slidinėjimo centras. Tai netoli Kars miesto esantis slidinėjimo centras.

ZİGANA slidinėjimo centras. Tai netoli Trabzono esantis slidinėjimo centras.

KARTEPE slidinėjimo centras. Tai netoli Stambulo esantis slidinėjimo centras. Daugiau “vietinės reikšmės“.

KARTALKAYA slidinėjimo centras. Tai netoli Bolu miesto (tarp Stambulo ir Ankaros) esantis slidinėjimo centras. Netoliese yra ir terminių viešbučių.

DAVRAZ slidinėjimo centras. Tai šalia Ispartos esantis slidinėjimo centras ir tik dvi su puse valandos kelio nuo Antalijos. Gyvo vaizdo kameras rasite čia.

HAZARBABA slidinėjimo centras. Tai netoli Elazığ miesto esantis slidinėjimo centras, Turkijos Pietryčiuose. Įrangos nuomos ir bilietų kainos čia.

ESENTEPE slidinėjimo centras. Tai netoli Bolu miesto esantis slidinėjimo centras.

ILGAZ slidinėjimo centras. Tai netoli Kastamonu miesto esantis slidinėjimo centras.

DENİZLİ slidinėjimo centras yra netoli Denizli miesto, šalia kurio yra ir žymioji Pamukalė bei Hierapolio antikinis miestas. Vadinasi yra ir karštosios mineralinio vandens srovės. Gyvo vaizdo kameras rasite čia.

Slidinėjimo centrų yra žymiai daugiau, galima sakyti prie kiekvieno didesnio miesto kur yra kalnas, tačiau į daugelį mažesnių jau reikia atvykti su savo slidinėjimo įranga, nėra normalios infrastruktūros, kuria įprasta naudotis.


1 mintis apie “Slidinėjimas Turkijoje

Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.