Žiemos turai Turkijoje

Didysis vasaros sezonas Turkijoje jau pasibaigė. Užsakomųjų skrydžių vis mažiau ir daugiausia jau išskrendančių, tačiau keliavimo Turkijoje sezonas toli gražu nesibaigė. Šioje šalyje galima keliauti ir ilsėtis apskritus metus, tiesiog keičiasi pačių kelionių pobūdis ir būna mažiau gulėjimo paplūdimyje, o daugiau pažinimo, pramogų, sveikatinimosi ir aktyvios veiklos.
Šiuo metu renkamų grupių kelionėms neturiu, nes dirbu su individualiais užsakymais, t.y. programos ruošiamos atskiroms grupėms pagal pageidavimus, grupės dydį, biudžetą. Buvau dešimt dienų Stambule ir Izmire, vėliau individualūs turai Kapadokijoje ir Pamukalėje, taip pat aktyvus sveikatingumo turas įtraukiant terminius viešbučius. Kalbant apie artimiausią laikotarpį ir Turkijos pietinę dalį, galima rinktis lengvesnius ar sudėtingesnius vienos, dviejų ar trijų dienų žygius į kalnus ar plynaukštes (turk. yayla). Individualiai paruoštas keliones į Kapadokiją galima rinktis apskritus metus. Poilsis terminiuose viešbučiuose ypatingas šaltesniais žiemos mėnesiais, ypač esant sniego. Pietryčių Turkijos regionas gali taip pat būti lankomas didžiąją metų dalį. Prisiminkime, kad Turkijoje yra daug įvairaus lygio slidinėjimo kurortų, taigi galite ne tik kelionių geografiją, bet ir veiklą papildyti naujomis pramogomis ir suderinti su pažintine dalimi.
Jei norėtumėte jungtis prie renkamų grupių čia Turkijoje, tuomet esamus ir būsimus renginius galite stebėti YESIDO TRAVEL Facebook‘o grupėje štai čia.
Apie slidinėjimo galimybes Turkijoje daugiau informacijos rasite štai čia.
Jei norite organizuotis įvairaus pobūdžio žiemos ir pavasario keliones (pažintines, pramogines, patyrimines, pajutimines, piligrimines, darbostogas, skrandžio malonumų, meditacines ar aktyvias) Turkijoje, tuomet susisiekite su manimi. Susisiekdami nurodykite kokios kelionės, kiek asmenų, kuriuo laikotarpiu norėtumėte ir dėl smulkesnės informacijos detales aptarsime drauge.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.