Juvelyrinė parduotuvė Alanijoje

Turkijoje yra populiaru pirkti juvelyrinius dirbinius. Žinoma kyla klausimas kurioje parduotuvėje rekomenduotina lankytis, kai jų yra labai daug. Didesnėse parduotuvėse paprastai būna geresnis pasirinkimas, taip pat jose dažniau būna ir ateljė, kur gali pakoreguoti ir Jums pritaikyti gaminį. Taip pat būna galimybė patvarkyti jau turimą Jūsų gaminį ar įdėti akmenis. Turkijoje aukso dirbiniai yra pigesni dėl mokesčių ir darbo jėgos apmokėjimo skirtumo.

Ši juvelyrinė parduotuvė yra Alanijos mieste. Joje rasite įvairių kompanijų kurto dizaino gaminių su brangiaisiais ar pusbrangiais akmenimis ir be jų. Čia rasite ir ateljė, kur gali būti nuvalytas jau turimas gaminys, taip pat pakoreguotas išsirinktas naujas. Darbuotojai kalba keliomis kalbomis: turkiškai, angliškai, rusiškai, vokiškai ir lietuviškai. Taip pat siūloma paėmimo iš viešbučio ir parvežimo paslauga Jums patogią dieną sutartu laiku. Tai yra labai patogu kai ruošiatės įsigyti dirbinių, nes jei nenorite iš karto juo pasipuošti arba jei tai yra dovana, ar skirta kokiai ypatingai progai, tai grįžę į viešbutį galėsite palikti pirkinį seife. Šioje parduotuvėje esantys laikrodžiai (Tissot, Rado, Ulysse Nardin ir kt.) bus pigesni, nei kitose šalyse ir Lietuvoje, nes Jums bus išrašytas tax free dokumentas, su kuriuo Antalijos ar Alanijos oro uostuose galėsite kreiptis į tax free biurą dėl mokesčių susigrąžinimo.

Jūsų patogumui galite užpildyti žemiau esančią formą ir užsisakyti nemokamą asmeninio apsipirkimo paslaugą, kurią siūlo juvelyrinė parduotuvė. Tuomet Jūs būsite paimti iš viešbučio.