Kitokia Turkija – Likijos kelias

Likijos kelią jau esu aprašęs savo svetainėje. Tai vienas iš keleto žinomiausių maršrutų, skirtų žygiams Turkijoje. Vieni keliauja su didelėmis kuprinėmis ir visa manta jose, kiti renkasi paprastesnį variantą, kai didžiausią bagažo kiekį nuo viešbučio iki viešbučio gabena automobilis, o ant nugaros tik svarbiausi dienai skirti daiktai. Dažniausiai renkamasi savaitės trukmės atkarpas.

Planuojame rinkti grupes šių metų spalio mėnesio pabaigai ir lapkričio mėnesio pradžiai. Tuo metu oras jau nebūna toks karštas kaip vasaros metu ir lietaus tikimybė nėra tokia didelė kaip žiemos metu.

Tai vidutinio sudėtingumo žygiai, kuriems reiktų būti pasiruošus tinkamą aprangą, avalynę ir t.t. Norėdami gauti naujienas apie šias organizuojamas grupes, galite registruotis žemiau esančioje formoje. Taip pat programos bus paskelbtos mano Facebook grupėje. Dažniausiai tokie žygiai trunka savaitę laiko, todėl yra patogu rinktis savaitės trukmės skrydžius į Antalijos oro uostą. Žygių organizatorius Turmoda turizm.

Nuorodos:

Penkios dienos Likijos kelyje

Likijos kelias Turkijoje

Jūsų el.pašto adresas nebus naudojamas reklamos siuntimui, o tik informacijai apie Likijos kelio keliones. Taip pat galite jungtis prie mano Facebook grupės, kurioje bus skelbiama informacija.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.