Netikėti atradimai Turkijoje

Atvykus į Turkiją galima įsikurti viešbutyje ir kasdien keliauti iki paplūdimio, baseino. Tai pasyvaus poilsio mėgėjų svajonė. Kartais galima leistis į trumpas išvykas gamtoje ar lankyti istorines vietas. Galima rinktis pažintinius turus, kurių metu bus aplankytos svarbiausios šalies ar tam tikro jos regiono vietos.

Tačiau yra ir daugiau kelių pažinti Turkiją. Vienas jų – savarankiškas keliavimas pagal iš anksto numatytą ir sukurtą planą. Tuo tikslu siūlau Fly & Drive atostogas Turkijoje. Yra jau paruošti maršrutai arba galima sukurti jį pritaikant prie poreikių.

Net ir keliauti automobiliu gali pasirodyti anokia čia naujiena. Yra kas jau ne vieneri metai taip šalyje ir keliauja, tačiau ar daug yra žinančių apie Turkijos vynus. Aš nekalbu apie vaisinius vynus ekskursijų metu ar viešbučių “viskas įskaičiuota“ sistemoje naudojamus vynus. Iš tiesų Turkijoje ganėtinai senos vyndarystės tradicijos, auginama daug vynuogių ir gaminama nemažai vyno. Tiesiog turkiškas vynas neužpildo tiek lentynų vyno parduotuvėse kitose šalyse kaip labiau žinomi itališki, prancūziški, Pietų Amerikos ar Pietų Afrikos. Gal visai be reikalo? (gali būti dėl mokesčių alkoholiui šalyje ir to pasekoje vyno kainos). Taigi mėgstantiems vyną ir suprantantiems apie jį daugiau, nei paprastas vartotojas, siūlau tuo tikslu keliauti Egėjo jūros regione. Čia iš tiesų daugiausia ne tik vynuogynų, bet ir vyno rūsių (nereiktų nustumti į šalį Kapadokijos vyno rūsių ar Rytų Turkijoje netoli Mardino miesto esančių sirietiškų vynų gamintojų). Yra organizuojami vyno keliai, specialiai čia atvyksta vyno mėgėjai ir specialistai. Turkija ir “vyno kelias“. Keista? Turkija vis dar gali nustebinti.

Žemiau rasite ir galite pažiūrėti vieną iš reklaminių vaizdo klipų apie vyno kelią. Neseniai teko lankytis Pamukalės vyndarių parduotuvėje. Beprotiškas vynų pasirinkimas. Dovanų gavau vyno, kuris buvo puikus. Beje sidabrinio apdovanojimo laimėtojas.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.