FLY AND DRIVE TURKIJOJE

FLY DRIVE atostogos Turkijoje. Iš tiesų Europoje tokios atostogos nieko nenustebintų jau daug metų, bet Turkijoje vis dar yra nepasitikėjimo keliais, automobiliais ar vairavimu. Taip, tai nėra tokia pati vairavimo kultūra kaip, tarkime, Lietuvoje, tačiau daugelyje šalių tai skiriasi.

Fly Drive atostogos Turkijoje, tai naujas būdas pažinti šalį savarankiškai, tačiau su mažiau rūpesčių ruošiantis kelionei. Yra standartinių visiems siūlomų maršrutų, maršrutus taip pat turiu galimybę sudaryti asmeniškai (už papildomą mokestį).

Kokie dar yra privalumai renkantis Fly Drive atostogas Turkijoje? Pirmiausia tai, kad kelionės datas renkatės patys, kelionės kompanjonus renkatės patys, atvykimo į Turkiją būdą renkatės patys (skrydžio kompaniją, miestą).

Šiuo metu kol kas dirbu su atvykimu į Antalijos oro uostą. Standartinis pasiūlymas – aštuonios dienos/septynios nakvynės

Dėl maršrutų pasiūlymų ir programų bei FlyDriveHolidays atostogų įsigijimo susisiekite su manimi

KELIONĖS PROGRAMA IR KAINOS

Diena 1: Atvykimas į Antaliją Atvykimas į Antalijos oro uostą. Automobilio nuomos dokumentų tvarkymas. Vykimas į viešbutį Antalijoje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

Diena 2: Antalya>Termessos>Pamukalė (260 km)
Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į Termessos antikinį miestą. Vėliau vykimas į Pamukalę. Registravimasis ir nakvynė viešbutyje.

Diena 3: Pamukalė>Efesas (175 km)
Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pamukalės terasų ir antikinio Hierapolio miesto lankymas. Kelionė į Selçuk ir nakvynė Selçuk arba Şirince.

Diena 4: Efesass>Prienė>Miletus>Didyma>Marmaris (250km)
Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė iki antikinio Efeso miesto. Aplankysite šv. Mergelės Marijos namą. Kelionė į Prienės antikinį miestą. Kelionė į Miletą – likusį antikinį teatrą. Kelionė į nedidelį Didimo miestelį. Čia rasite Apolono šventyklą. Kelionė į Marmarį. Nakvynė Marmaryje.

Diena 5: Marmaris>Daljanas>Fetija (150 km)
Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į Marmario miestą. Kelionė į Daljaną. Iztuzu paplūdimys vienas žymiausių pasaulyje. Čia gėlas vanduo susilieja su jūros vandeniu. Daljano kapavietė uolose. Maudynės Daljano purvo terminiuose šaltiniuose. Kelionė į Fetiją. Nakvynė Fetijoje.

Diena 6: Fetija>Kalkanas>Kašas>Demrė>Finikė (180 km)
Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio. Likijos periodo kapaviečių uolose lankymas. Stulbinantys Fetijos vaizdai. Kayaköy vaiduoklinis kaimas. Kelionė į Oludeniz paplūdimį. Kelionė į Kalkaną prie Kašo. Kelionė į Demrę. Kapavietė uolose ir šv. Nikolajaus cerkvė. Kelionė į Finikę. Nakvynė Finikėje.

Diena 7: Finikė>Olympos>Kemeras>Antalija (160 km)
Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į Olympos miestelį – Hefaisto garbintojų piligriminių kelionių tikslas. Netoliese galima pakilti į Tahtali kalną. Kelionė į Antaliją. Nakvynė viešbutyje Antalijoje.

Diena 8: Išvykimas iš Antalijos Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio ir vykimas į oro uostą. Automobilio grąžinimas.

Į kainą įskaičiuota:

Automobilio nuoma aštuonioms dienoms
Automobilio draudimas
Apgyvendinimas 3* arba 4* viešbučiuose su pusryčiais
Detali kelionės programa su maršrutais ir lankytinais objektais

Į kainą neįskaičiuota:

Skrydžio bilietai
Medicininių išlaidų draudimas
Gido paslaugos
Įėjimo bilietai į lankytinus objektus
Degalai, kelių ir parkavimo mokesčiai
Asmeninės išlaidos
Maitinimas

Pastabos:

Vairuojantis asmuo turi būti ne jaunesnis nei 21 metų amžiaus ir vairavimo stažas ne trumpesnis nei dveji metai.