Kodėl plaukų persodinimo procedūroms pasirenkamos Stambulo klinikos

Klinikos, esančios Stambulo mieste pasirenkamos dėl keleto svarbių priežasčių:
Procedūros kaina. Pilnos procedūros kaina nuo 2100€ (pigiausias iš trijų siūlomų procedūros paketų). Ši kaina yra žymiai geresnė, nei daugelyje Europos šalių. Net ir papildomai pasirinkus skrydį į Stambulą, kaina išlieka konkurencinga. Taip, iš Lietuvos skrydžiai į Stambulą nėra pigūs, tačiau vykstant iš kitų šalių, galima rasti skrydžių į abi puses ir už 100€. Atvykti galima į du Stambulo oro uostus ir nesudėtingai pasiekti miesto centrą.
Procedūros kokybė. Naudojamos technologijos tiek tyrimui, tiek pačiai procedūrai yra dažnai naujausios. Plaukų persodinimą atliekantys specialistai taip pat turi nemažą patirtį. Sąlygos ir aplinka atitinka aukščiausius keliamus standartus.
Galimybė derinti kelionę ir darbą arba kelionę procedūrai ir pažintinę dalį. Atvykus į Stambulą plaukų persodinimo procedūrai, galima ir prieš ją, ir po jos planuoti darbą (žinoma nuotoliniu būdu). Verslo susitikimus galima planuoti iki procedūros (daugiau dėl estetikos sumetimų). Jei norite suderinti kelionę su draugais ar su šeima (pažintinę), tuomet muziejų ir žinomų vietų lankymą galite planuoti tiek iki procedūros, tiek po procedūros. Pramogų šiame mieste yra pačių įvairiausių: išvykos laivais į salas, muziejai, galerijos, kavinės, naktinis gyvenimas, prekybos centrai ir t.t.

Norėdami plačiau sužinoti apie klinikos siūlomus paketus, bei susisiekti su klinika, paspauskite šią nuorodą

Ne mažiau svarbus dalykas yra ir tai, kad jau kreipdamiesi į kliniką galite bendrauti lietuvių kalba.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.