Sodresnis, dinamiškesnis ir inovatyvesnis komandos stiprinimo modelis

Jau kurį laiką su koučere Lina padedame įvairaus profilio, “kalibro“ ir dydžio komandoms suprasti save kaip komandą ir kaip atskirus jos narius. Taip pat padedame išsigryninti “tarpusavio jausmus“, nuotaikas, komandos padėtį. Pasitelkdami turimus įrankius ir savo patirtį, komandos tyrimą paverčiame stiprinimu ir mokymais. Taigi, gali būti ne tik 1 ar 2 viename, bet ir 3 viename.
Kodėl komandos stiprinimas yra sodresnis? Naudojame daugiau turinio ir komandos tyrimas ar mokymai nebus sausas kurso išdėstymas. Taip pat jau vis labiau žinomas ir praktikuojamas dalykas “darbostogos“ nebus vien tik sėdėjimas dirbant nuotoliniu būdu viešbučio verslo centre ar laisvalaikio zonoje, o kitą dienos dalį leidžiant prie baseino ar išvykoje. Išvardinti dalykai bus papildyti komandos analize įvairiose situacijose (natūraliose ar sukurtose), o “darbostogų“ pabaigoje save pažinsite daug geriau. Siūlau įvairesnį vietų pasirinkimą. Kartais net netikėtą.
Kodėl komandos stiprinimas dinamiškesnis? Prieš tai minėjau sodrumą, o mes dar ir neapsiribosime buvimu ir darbu vienoje vietoje. Keisime vietas, plėsime komforto zoną, stebėsimės ir stebinsime kitus. Darbo ir veiksmo tikrai daug. Dinamikos procesui suteiks malonumai kūnui, akims ir ausims.
Kodėl komandos stiprinimas inovatyvesnis? Mes pasitelkiame naujausius įrankius. Koučerė Lina Lietuvai jau pristatė ICQ Global įrankį. O tai yra ne tik naujausia naudojama informacija bei duomenys, bet ir jie yra nuolatos kintantys, priklausomai nuo kintančio pasaulio ir įvairių situacijų. Tam naudojamos naujausios technologijos. Dėl šių priežasčių įrankis išliks aktualus bei kintantis ir juo naudodamiesi periodiškai galėsite atlikti savo komandos techninę apžiūrą. Iš savo pusės siūlau inovatyvų požiūrį užimtumo, aplinkos ir veiklos dalyse.
Mokymų dalis bus praturtinta išoriniais šaltiniais, kviečiant pageidaujamo profilio lektorius, trenerius, specialistus ir kt.
Viskas yra lankstu, todėl sukuriamas individualus produktas.

Komandos tyrimo ir stiprinimo programos – kelionės šiuo metu gali vykti Turkijoje ir Lietuvoje. Tai gali būti įvairios klasės viešbučiai, gali būti orientuota į spa ar visavertį atitrūkimą nuo visuomenės, o gal net kruizas jūroje. Norėdami susisiekti dėl programos parengimo, ICQ Global testų ar komandos koučingo sesijų, užpildykite žemiau esančia formą.

Komanda, tai ne tik sporto komanda, ne tik skambučių centro komanda ar vadybininkų būrys. Tai gali būti ir gydytojai, ir mokytojai, ir politikai, ir muzikantai, tinklinės prekybos ar marketingo atstovai, įvairaus lygio vadovų grupė ir daugelis kitų.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.