Jeigu jums ar jūsų kolektyvui reikia “spintelių sutvarkymo“, rekomenduoju koučerę Liną

Žinoma apie spinteles kalbu perkeltine prasme, tačiau būtent taip galėčiau iliustruoti sesijas, kurias turėjome drauge su Lina. Jos padėjo man susivokti pirmiausia kiek aš visgi tų spintelių turiu, ką jose turiu ir kaip tai galiu panaudoti.
Na o ką gi sako pati Lina apie Liną:
“Kokybė man svarbu, todėl pasirinkau #akademijainfinitas ir Povilas Petrauskas, PCC. Ten viskas tiesiai šviesiai ir jokių neaiškių pažadų apie nerealius įgūdžius.
#Koučingokultūra artimiausioje ateityje tikiuosi bus taikoma net vidurinėse mokyklose. Tikrojo koučingo su visais ICF standartais ir sertifikuotomis programomis. Tada auganti karta  mokėtų dar labiau girdėti, atliepti, svarbus būtų žmogus, o dar svarbiau, tai, kad nuo mažumės vaikas būtų skatinamas sąmoningai mąstyti. Pats ieškoti atsakymų į sau kylančius klausimus. Analizuoti ir per klausimus keliauti link sprendimo. Tai būtų svarbus indėlis į augančios kartos sąmoningumo ir atsakomybės ugdymą. Viena iš koučingo mokslų kolegių pasakojo, kaip mokykloje Norvegijoje mokytojai su mokiniais bendrauja koučingo technika. Toks baltas pavydas…

Na o aš pati… Nuostabiai! Be 5 minučių diplomas iš Povilas Petrauskas, PCC rankų (šįkart virtualiai). Ilgai brandintas žingsnis padarytas! Įžengiau į koučingo pasaulį jau kaip specialistas ir keliauju toliau link ACC, #AcreditadedCertifiedCoach ICF sistemoje , o gal ir dar toliau… Palinkėkite man gero vėjo 😊!
Keliaudama link ICF akreditacijos pradedu teikti koučingo paslaugas.
Tikiuosi, kad  yra įmonių, kurios vis pagalvoja apie laisvai samdomo koučerio paslaugas savo įmonės darbuotojams.
Gal paskaitę šį postą supratote, kad jau tinkamas laikas koučingo kultūrai jūsų įmonėje.
Gal taikote koučingo kultūrą ir norite dar labiau tai pagilinti/išplėsti.
Ir nesvarbu ar jūs mažiukai ar didesni, ar jūs startuolis ar senas rinkos vilkas, mano patirtis ir naujasis amplua gali būti jums naudingi.
Turiu didelę vadovavimo patirtį įvairaus dydžio komandoms, expatrianto ir darbo su įvairiakultūrėmis komandomis patirtį- tai mano vizitinė kortelė.“
Norėdami susisiekti su Lina, apilankykite jos Linkedin paskyroje https://www.linkedin.com/in/lina-zilakauskiene-jonika/


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.