Kelionės Turkijoje žiemos metu

Slides žiemai reikia tepti vasaros metu, tai iš tiesų jau galima pradėti. Žieminės atostogos Turkijoje gali būti netgi labai smagios ir turiningos, priklausomai nuo regiono, kuriame būtumėte. Norintiems ilgesnio ir įvairesnio poilsio rekomenduoju Antalijos regioną, o jei tiksliau, tai patį Antalijos miestą. Yra keletas priežasčių:

  • Net ir žiemos metu oras būna pakankamai šiltas ir pajūry nėra neigiamos oro temperatūros
  • Jūros vandens viutinė temperatūra žiemos metu 17°C
  • Yra galimybių tiek aktyviam ir pažintiniam, tiek pasyviam poilsiui
  • Geras susisiekimas su kitais miestais ir regionais
  • Yra viešbučių, veikiančių ir žiemos metu

Jei atvykote į Antaliją žiemos mėnesiais ir norite pasyvaus, tačiau ne nuobodaus poilsio, tuomet reiktų rinktis viešbutį, kuriame yra sveikatingumo centras. Galėsite save palepinti masažais, grožio procedūromis. Pasirinkus viešbutį arčiau miesto centro, bus galimybė išeiti pasivaikščioti senamiestyje, įsmukti į kavines ar restoranus arba vakare pašėlti bare. Nenuoramoms pirkėjams visuomet yra galimybė pasireikšti prekybos centruose, kuriuose gausu nuolaidų. Jei nenorite apsiriboti poilsiu tik viešbutyje ir viename mieste, tuomet yra dar daugiau galimybių. Nuomotu automobiliu galite nuvykti iki lankytinų vietų dienai ar dviems. Jei nenorite nuomotis automobilio, tuomet galima rinktis organizuotus turus. Antalija žinoma ir dėl dar vienos kombinuotos įvairesnio poilsio galimybės – slidinėk ir maudykis. Tik dvi su puse valandos kelio iki Davraz kalno slidinėjimo trasų. Tai nebus Austrija, Italija ar Šveicarija, tačiau kainos neaukštos ir gali būti šansas nusileisti ant slidžių ar snieglentės. Norintiems rimtesnio slidinėjimo reiktų rintis Bursą arba Kayseri miestus. Taigi paslidinėję pusę dienos, vakarop galėsite jau maudytis Viduržemio jūroje. Atvykę ilgesniam laikui būtinai turėtumėte nuvykti iki Kapadokijos. Čia įspūdinga visą laiką ar būtų vasara, ar žiema.

Norėdami aktyvaus žiemos poilsio, praturtinto sportu, pažinimu, gamta ir istorija, turėtumėte atvykti į Kayseri miestą. Šalia miesto yra vienas aukščiausių Turkijos kalnų – Erdžijes (Erciyes), ant kurio įrengtos slidinėjimo trasos. Gera valanda kelio nuo miesto ir jūs jau atsiduriate Kapadokijoje – viename žinomiausių Turkijos regionų. Galite rinktis ar gyventi Kapadokijoje (Urgiup, Gioreme, Avanos ir kt.) ir retsykiais nuvykti slidinėti, o visą laiką leisti tyrinėjant Kapadokijos apylinkes, ar pasielgti atvirkščiai. Kapadokijoje galite rinktis mažesnius viešbučius, kurie pastatyti iš tufo ar iškalti uolose. Tai yra nepakartojama atmosfera. Galbūt nebus tiek daug galimybių pasivaikščioti kaip šiltuoju metų laiku, tačiau žiemą savo privalumai – pasakiški vaizdai.

Šią žiemą dirbsiu su keletu viešbučių Antalijos mieste, todėl jau greitai galėsite kreiptis dėl žiemos poilsio ir pramogų galimybių tiek pavieniams keliautojams, tiek grupėms.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.