Informacija, naudinga keliaujantiems Turkijoje

Čia yra keletas nuorodų, po kuriomis rasite Jums naudingą informaciją, ypač jei Turkijoje keliaujate savarankiškai. Atkreipkite dėmesį, kad informacija gali būti ne pati naujausia (kalbant apie kainas ir darbo laiką), tačiau didžioji nuorodų dalis yra oficialios svetainės, todėl jose informacija oficiali. Kitose svetainėse yra tiesiog naudinga informacija bendram supratimui ar apytikslio biudžeto bei laiko planavimui. Daugelyje miestų yra visuomeninio transporto kortelės, kuriomis naudotis yra gana patogu. Ypač tai aktualu didesniuose miestuose. Turkijoje keliaujant automobiliu stojama degalinėse ne tik įsipilti degalų, bet ir poilsio minutėms, nedideliems pirkiniams parduotuvėse ar tiesiog nueiti į tualetą.

Viena iš kompanijų ypač rūpinasi savo degalinių švara ir tvarka, kuri yra pastoviai tikrinama. Tai OPET Beje užėję po šia nuoroda galite pažiūrėti degalų kainas.

TURKIJOS MUZIEJAI – sąrašas pagal miestus, darbo laikas, bilietų kainos, elektroniai bilietai, pasai ir kt.

ORAS TURKIJOJE – prognozės pagal miestus, skirtingam laikotarpiui

TARPMIESTINIŲ AUTOBUSŲ BILIETAI – galima pasitikrinti bilietų kainas ir išvykimo laikus. Neretai bilietus galima įsigyti prieš autobusui išvykstant, tačiau vykstant ilgesnį atstumą, geriau įsigyti iš anksto.

STAMBULO MIESTO KORTELĖ – daugkartinio naudojimo miesto transporto kortelę galima įsigyti automatuose, esančiuose metro stotyse, oro uoste ir kitur.

ANTALIJOS MIESTO KORTELĖ – daugkartinio naudojimo kortelę galimą įsigyti specialiuose automatuose.

 


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.