Su kelionių organizatoriais sudarytose sutartyse paprastai yra nurodyta, kad padidėjus aviacijos mokesčiams (degalų ir kt.), kelionių organizatorius turi teisę padidinti kelionės kainą, tačiau pridėta suma negali viršyti 8 % esamos kelionės kainos. Pranešta turi būti likus ne mažiau kaip 20 dienų iki kelionės pradžios, kad kita sutarties pusė – klientas galėtų priimti sprendimus.
Šiais metais jau nebe pirmą kartą yra pridedamas degalų mokestis jau prie įsigytų ir net pilnai apmokėtų kelionių kainos. Be jokios abejonės tai sukelia nemalonius jausmus ir kai kuriems gali apkartinti kelionės laukimą. Deja šie sprendimai labai priklauso nuo pasaulinių įvykių ir kitų rinkos žaidėjų elgesio.
Turime patarimą dar neįsigijusiems kelionės ir svarstantiems kada geriau šiuo metu įsigyti ir leistis į kelionę.
Sudėjus visus pastarųjų kelių mėnesių įvykius ir priimtus sprendimus į vieną krūvą, aiškėja, kad palankiausia keliones įsigyti dabar (yra nemažai akcijų), kurių pradžia yra ne vėliau kaip 19 dienų nuo įsigijimo dienos. Tai galioja tiek kelionėms lėktuvu, tiek autobusu, tie poilsinėms, tiek pažintinėms ar įsigyjant užsakomųjų skrydžių bilietus.
Dėl kelionių parinkimo ir užsakymo susisiekite su mumis štai čia.