VIEŠBUČIO UŽSAKYMAS

Aš dirbu su Vanilla Tours, Guest Incoming, Go Global Travel ir Hotelston viešbučių rezervacinėmis sistemomis. Jų pagalba galima rasti ir užsakyti viešbučius visame pasaulyje už palankią kainą. Tai bus asmeniškai parinktas optimaliausias variantas. Dažnai norisi užsisakyti viešbučius savarankiškai, naudojantis žymiomis viešbučių užsakymo svetainėmis. Tačiau verta pabandyti pasikliauti kelioniu agentu.

Vanilla Tours logotipas 1Vanilla Tours – pasaulinė viešbučių rezervavimo sistema. Šios sistemos bazėje yra virš 250 000 viešbučių visame pasaulyje. Vanilla Tours dirba verslas su verslu (B2B) principu, todėl Jums siūloma profesionali paslauga.


Guest Incoming
– viešbučių rezervavimo sistema, savo duomenų bazėje turinti virš 70 000 viešbučių visame pasaulyje. Guest Incoming dirba verslas su verslu (B2B) principu, GI logotodėl Jums siūloma profesionali paslauga. Taip  pat Guest Incoming yra viena didžiausių atvykstamojo turizmo kompanijų Ispanijoje. Galima užsakyti ekskursijas ir pervežimo paslaugas iš oro uostų visoje Ispanijoje. O tai juk ne tik Barselona ir Kosta Brava pakrantė. Visas Kanarų salynas taip pat priklauso Ispanijai.

Go Global Travel – dinamiška kompanija, įkurta viešbučių verslo ir pardavimų srities profesionalų. Go Global Travel turi pGo Global Logoartnerius visame pasaulyje ir dirba išskirtinai tik su verslo partneriais, kad užtikrintų profesionalias paslaugas klientui. Kompanija siūlo apgyvendinimą daugiau nei 200 000 viešbučių visame pasaulyje, dirba daugiau nei su 20 000 partnerių visame pasaulyje.

Hotelston – kompanija, įkurta profesionalų ir siūlanti apgyvendinimo paslaugų užsakymą geromis hotelston-logokainomis. Daugiau nei 250,000 apgyvendinimo pasiūlymų, 15,000 įvairių destinacijų visame pasaulyje.

2 mintys apie “VIEŠBUČIO UŽSAKYMAS

Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.