VYNO DEGUSTACIJA TURKIJOJE

Turkijoje gyvuoja labai senos vyno gamybos tradicijos, tačiau daugelis vyno fabrikų skaičiuoja tik kelis dešimtmečius. Negalėčiau išskirti nė vieno regiono, nes šis gėrimas gaminamas visoje šalyje: šiaurėje, rytuose, pietuose ir vakaruose, azijinėje ir europinėje dalyje. Auginamos skirtingos vynuogių rūšys – turkiškos ir ne tik, todėl vynų įvairovė yra labai didelė.

Bene daugiausiai vynuogių fabrikų yra Egėjo jūros regione, vienas jų – Likya Şarapları – visai šalia Elmalı miestelio. Siūlau leistis į šią ilgesnio pusdienio kelionę, kad paskanauti ir įvertinti turkiškų vynų skonį, jų kokybę. Būsime gamtos ir vynuogynų apsuptyje. Čia yra balti, raudoni ir rožiniai vynai, nedidelis restoranėlis. Patikusius vynus galėsite įsigyti fabriko parduotuvėlėje. Po vyno degustacijos trumpam užsuksime į Elmalı miestelį, kuriame yra nedidelis senamiestis. Vietos parduotuvėlėse galbūt rasite sau patinkančių daiktų ar netradicinių lauktuvių.

Siūlau rinktis į 6-8 asmenų grupes. Patogiausia jei kooperuositės į grupes savarankiškai. Galimas ir didesnis ar mažesnis skaičius, keistųsi kelionės kaina. Patogiausia vykti iš Antalijos, Beleko, Beldibi.

Vyno mėgėjai vienykitės ir keliaukime drauge patirti kitokių įspūdžių.

Kelionės kaina asmeniui (esant 6-8 asmenų grupei) 79 eurai
Kelionės kaina asmeniui (esant 8-16 asmenų grupei) 42 eurai

Į kelionės kainą įskaičiuota: transportas, gidas – lydintis asmuo
Papildomai kainuoja: 4 vyno rūšių degustavimas nuo 7 eurų asmeniui, 6 vyno rūšių degustavimas nuo 9 eurų asmeniui, užkandžiai

Dėl ekskursijos organizavimo susisiekite su manimi.

Vasaros mėnesiais galima organizuoti savaitės trukmės vyno kelią Turkijoje. Šios kelionės metu ne tik degustuotumėte vyną skirtingose vyninėse, bet ir galėtumėte išvysti lankytinas vietas, daug gamtos, patirtumėte Turkijos slow food kultūrą. Dėl šios kelionės organizavimo jums (grupės atskirai nerenkamos, o programa paruošiama konkrečiai grupei) susisiekite su manimi.