PAŽINTINIAI TURAI TURKIJOJE

Turkija yra labai didelė šalis ir turtinga savo istorija, kultūra, gamta. Čia susipynę ne vienos civilizacijos, imperijos ir tautos istoriniai laikotarpiai, kurių kiekvienas paliko dalį savęs. Gamtos stichijos taip pat paliko gilų pėdsaką kraštovaizdyje, kuris yra labai įvairus skirtinguose šalies regionuose. O ką jau kalbėti apie virtuvę.

Jeigu dar neapsisprendėte ką veikti atostogų metu, jei nenorite ilsėtis pasyviai ir jei norite pamatyti daug gražių ir įdomių vietų, tuomet rinkitės pažintines keliones Turkijoje. Kelionių metu aplankysime Pamukalę ir Hierapolį, Bursą, Stambulą, Ankarą, Kapadokiją, Vaną, Gaziantepą, Nemrutą, Koniją ir daug kitų miestų. Tai būtų puiki proga susipažinti su šalimi, jos skoniais, kvapais, garsais. Galima pailsinti galvą ir pasotinti akis. Kruizas Bosforo sąsiauriu suteiks progą pažvelgti į turtinga istorija galintį pasigirti Stambulo miestą. Jo metu plauksime pro Ortakioj, Bebeko ir Beilerbej rajonus. Naktinės ekskursijos metu galėsime nardyti Taksimo rajono garsų kakofonijoje ir nuo Galatos tilto žvalgytis ne tik po miestą, bet ir stebėti laivus (nuotraukų galerija puslapio apačioje). Rytinėje šalies dalyje tikra skonių ir kvapų jūra, praturtinta seniausiais miestais, šventyklomis, turgumi ir kalnais.

Junkitės prie grupių ir paraginkite draugus. Atkreipkite dėmesį, kad yra privalomų vietoje mokamų mokesčių, taip pat papildomų pramogų.

2020 metų sezoną kelionių organizatoriaus “Itaka“ siūlomi du pažintinių kelionių maršrutai:

RYTŲ EKSPRESAS

MAGIŠKASIS KALNAS NEMRUT

Užsisakyti šią keliones galite pas mane

Be šių maršrutų siūlau ir individualius, kuriuos sudarau pagal individualius poreikius didesnėms ir mažesnėms grupėms įvairiose Turkijos vietovėse. Paslaugų teikimo kainas rasite čia.