TURKIJA. LIKIJOS KELIAS LIETUVIŲ K.

“Likijos kelias“ buvo sukurtas kiek daugiau nei prieš du dešimtmečius (1999 m.) apjungus istorinius objektus buvusios Likijos karalystės teritorijoje (Maršrutą sudarė Kate Clow). Šis kelias vingiuoja kalnais tai priartėdamas prie pat jūros, tai nutoldamas ir tęsiasi 540 km. Tai galima vadinti pažintiniu maršrutu, į kurį leidžiasi žygių mėgėjai. Sutiksite keliautojus su kuprinėmis, kurių dalis pasirenka nakvynę palapinėse, kiti nedideliuose viešbučiuose ar pansionuose. Paprastai Likijos kelio maršrutas yra dalinamas į keletą atkarpų, kurias galite įveikti per keletą dienų. Žemiau rasite programą 2022 pavasariui. Planuojamos dvi programos pavasarį ir dvi programos rudenį. Jei mėgstate istoriją, kalnus, įspūdingus vaizdus ir esate pasirengę visutinio sudėtingumo fiziniam krūviui, tai kelionė yra būtent jums.

Kelionės datos: 22-29 balandžio, 2022 m. arba 23-30 balandžio, 2022 m.
Kelionės trukmė: 8 dienos, 7 naktys
“Likijos kelio“ žygio data: 24-28 balandžio (imtinai), 2022 m.
Žygio trukmė: 5 dienos, 4 naktys

Kelionės programa

Atvykimas į Antaliją balandžio 22 arba 23 dieną. Atvykstantys balandžio 22 dieną, Antalijoje nakvos dvi naktis iki žygio ir vieną po žygio. Atvykstantys 23 dieną, nakvos vieną naktį iki žygio ir dvi po žygio.
24 balandžio. Išvykimas iš Antalijos Fetijos miesto link (Muglos provincija, Egėjo jūros regionas). Atkarpa Ovacık – Faralya 14 km. Atvykę pakilsime iki Ovacik kaimelio ir pradėsime žygį kildami į kalną. Prieš akis atsiveria Oludenizo panoramos. Ėjimo trukmė 5-6 valandos. Sudėtingumas – vidutinis. Atvykę į Faralya kaimelį įsikursime viešbutyje. Bus laisvo laiko pasivaikščiojimui. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
25 balandžio. Pusryčiai viešbutyje. Pasiruošimas dienai. Atkarpa Faralya – Alınca 13 km. Šią dieną eisime arčiau jūros ir vienoje gražiausių regiono vietų įsikūrusio Kabak kaimelio link. Ėjimo trukmė 5-6 valandos. Sudėtingumas – lengvas ir sudėtingesnis. Atvykę įsikursime viešbutyje. Bus laisvo laiko pasivaikščiojimui. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
26 balandžio. Pusryčiai viešbutyje. Pasiruošimas dienai. Atkarpa Alınca – Bel 16 km. Šią dieną kiek nutolsime nuo jūros. Eisime ir antikiniais mulų takais. Ėjimo trukmė 7-8 valandos. Sudėtingumas – vidutinis +. Atvykę iki nakvynės vietos įsikursime viešbutyje. Bus laisvo laiko pasivaikščiojimui. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
27 balandžio. Pusryčiai viešbutyje. Pasiruošimas dienai. Atkarpa Delikkemer – Patara 13 km. Eisime miškais ir palei romėniškuosius vandens kanalus, vėliau pasieksime antikinį Pataros miestą. Tai kažkada buvęs uostas, o dabar nuo jūros slepiasi už kopų, primenančių Nidą. Ėjimo trukmė 5-6 valandos. Sudėtingumas vidutinis ir langvas. Atvykę į nakvynės vietą įsikursime viešbutyje. Bus laisvo laiko pasivaikščiojimui. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
28 balandžio. Pusryčiai viešbutyje. Pasiruošimas dienai. Atkarpa Kaş – Üzümlü İskelesi 14 km. Apie valandą laiko važiuosime iš Pataros iki Kašo miestelio. Čia prasidės mūsų šios dienos atkarpa, kuri tęsiasi nuo Kašo miestelio centro iki Üzümlü uosto. Kylant atsiveria nuostabios panoramos. Ėjimo trukmė 5-6 valandos. Sudėtingumas – vidutinis. Baigę maršrutą vyksime į Antaliją. Nakvynė viešbutyje Antalijoje.
29 arba 30 dieną išvykimas į Antalijos oro uostą skrydžiui namo.

Kelionės kaina asmeniui, esant dviviečiam apgyvendinimui 545€
Priemoka už vienvietį kambarį 120€

Į kelionės kainą įskaičiuota:
3 nakvynės viešbutyje Antalijoje su pusryčiais
4 nakvynės viešbučiuose/pansionuose žygio metu su pusryčiais ir vakarienėmis
Transportas žygio metu, kuris perveš didesnius daiktus (lagaminus)
Lydinčio asmens paslaugos

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Skrydžių bilietai
Medicininių išlaidų draudimas
Asmeninės išlaidos
Programoje nenumatyti maitinimai
Gėrimai maitinimų metu
Įėjimo bilietai į lankytinus objektus

SVARBU!
Kelionės dalyviai turi turėti savo įrangą (lazdos ir kt.)
Būtina žygiams kalnuose tinkama avalynė ir apranga. Oras gali būti vėsus, vėjuotas, šiltas. Gali būti lietaus.
Reikalingos asmeninės higienos priemonės.
Būtiniausiais medikamentais dalyviai turi pasirūpinti patys
Reikia pasirūpinti akiniais nuo saulės, saulės kremais, priemonėmis nuo uodų, galvos apdangalais.
Galima turėti maudymosi aprangą ir rankšluosčius

Kelionės organizatorius TURMODA SEYAHAT TURIZM

Dėl kelionės užsakymo susisiekite su manimi užpildę žemiau esančią formą