TURKIJA. LIKIJOS KELIAS ANGLŲ K.

“Likijos kelias“ buvo sukurtas kiek daugiau nei prieš du dešimtmečius (1999 m.) apjungus istorinius objektus buvusios Likijos karalystės teritorijoje (Maršrutą sudarė Kate Clow). Šis kelias vingiuoja kalnais tai priartėdamas prie pat jūros, tai nutoldamas ir tęsiasi 540 km. Tai galima vadinti pažintiniu maršrutu, į kurį leidžiasi žygių mėgėjai. Sutiksite keliautojus su kuprinėmis, kurių dalis pasirenka nakvynę palapinėse, kiti nedideliuose viešbučiuose ar pansionuose. Paprastai Likijos kelio maršrutas yra dalinamas į keletą atkarpų, kurias galite įveikti per keletą dienų. Žemiau rasite programą 2022 pavasariui ir rudeniui. Jei mėgstate istoriją, kalnus, įspūdingus vaizdus ir esate pasirengę vidutinio sudėtingumo fiziniam krūviui, tai kelionė yra būtent jums. Grupė lydima angliškai kalbančio asmens.

Kelionės datos: 
Rugsėjo 25-29 GRUPĖ RENKAMA
Spalio 2-6 GRUPĖ RENKAMA
Spalio 9-13 GRUPĖ RENKAMA
Spalio 16-20 GRUPĖ RENKAMA
Žygio trukmė: 5 dienos, 4 naktys

Programa

1 diena. Išvykimas iš Antalijos Fetijos miesto link (Muglos provincija, Egėjo jūros regionas). Atkarpa Ovacık – Faralya 14 km. Atvykę pakilsime iki Ovacik kaimelio ir pradėsime žygį kildami į kalną. Prieš akis atsiveria Oludenizo panoramos. Ėjimo trukmė 5-6 valandosSudėtingumas – vidutinis. Atvykę į Faralya kaimelį įsikursime viešbutyje. Bus laisvo laiko pasivaikščiojimui. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Pasiruošimas dienai. Atkarpa Faralya – Alınca 13 km. Šią dieną eisime arčiau jūros ir vienoje gražiausių regiono vietų įsikūrusio Kabak kaimelio link. Ėjimo trukmė 5-6 valandosSudėtingumas – lengvas ir sudėtingesnis. Atvykę įsikursime viešbutyje. Bus laisvo laiko pasivaikščiojimui. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
3 diena. Pusryčiai viešbutyje. Pasiruošimas dienai. Atkarpa Alınca – Bel 16 km. Šią dieną kiek nutolsime nuo jūros. Eisime ir antikiniais mulų takais. Ėjimo trukmė 7-8 valandosSudėtingumas – vidutinis +. Atvykę iki nakvynės vietos įsikursime viešbutyje. Bus laisvo laiko pasivaikščiojimui. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
4 diena. Pusryčiai viešbutyje. Pasiruošimas dienai. Atkarpa Delikkemer – Patara 13 km. Eisime miškais ir palei romėniškuosius vandens kanalus, vėliau pasieksime antikinį Pataros miestą. Tai kažkada buvęs uostas, o dabar nuo jūros slepiasi už kopų, primenančių Nidą. Ėjimo trukmė 5-6 valandosSudėtingumas vidutinis ir lengvas. Atvykę į nakvynės vietą įsikursime viešbutyje. Bus laisvo laiko pasivaikščiojimui. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
5 diena. Pusryčiai viešbutyje. Pasiruošimas dienai. Atkarpa Kaş – Üzümlü İskelesi 14 km. Apie valandą laiko važiuosime iš Pataros iki Kašo miestelio. Čia prasidės mūsų šios dienos atkarpa, kuri tęsiasi nuo Kašo miestelio centro iki Üzümlü uosto. Kylant atsiveria nuostabios panoramos. Ėjimo trukmė 5-6 valandosSudėtingumas – vidutinis. Baigę maršrutą vyksime į Antaliją.


Kelionės kaina asmeniui, esant dviviečiam apgyvendinimui 445€
Priemoka už vienvietį kambarį 90€

Į kelionės (žygio) kainą įskaičiuota:
4 nakvynės viešbučiuose/pansionuose žygio metu su pusryčiais ir vakarienėmis
Butelis vandens dienai žygio metu
Pietų paketai
Transportas žygio metu, kuris perveš didesnius daiktus (lagaminus)
Lydinčio asmens paslaugos

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Skrydžių bilietai
Nakvynės prieš ir po žygio
Medicininių išlaidų draudimas
Asmeninės išlaidos
Programoje nenumatyti maitinimai
Gėrimai maitinimų metu
Įėjimo bilietai į lankytinus objektus

SVARBU!
Atvykimas galimas ir į Dalamano oro uostą, ir į Antalijos oro uostą.
Kelionės dalyviai turi turėti savo įrangą (lazdos ir kt.)
Būtina žygiams kalnuose tinkama avalynė ir apranga. Oras gali būti vėsus, vėjuotas, šiltas. Gali būti lietaus.
Reikalingos asmeninės higienos priemonės.
Būtiniausiais medikamentais dalyviai turi pasirūpinti patys
Reikia pasirūpinti akiniais nuo saulės, saulės kremais, priemonėmis nuo uodų, galvos apdangalais.
Galima turėti maudymosi aprangą ir rankšluosčius

Kelionės organizatorius YESIDO TRAVEL

Dėl kelionės užsakymo susisiekite su manimi užpildę žemiau esančią formą