TATUIRUOČIŲ NAIKINIMAS LAZERIU ANTALIJOJE

Tatuiruočių naikinimo priežasčių gali būti labai daug. Kai kuriais atvejais senos tatuiruotės yra uždengiamos naujomis, tačiau ką daryti jei nebenorima jos turėti visiškai. Visos technologijos, įskaitant ir medicinos srityje, sparčiai kinta ir tobulėja, todėl šiuo metu siūloma procedūra – naikinimas lazeriu. Tačiau kad ir kokia technika būtų, dažniausiai prireikia keleto sesijų, kad tatuiruotė būtų visiškai panaikinta. Tai priklauso nuo dydžio, spalvų intensyvumo, pigmento gylio. Tarpas tarp sesijų turėtų būti ne trumpesnis nei 8 savaitės. Reikėtų nusiteikti ne vienam vizitui. Jei nusprendėte savo išvaizda pasirūpinti iš esmės, tuomet planuokite savo keliones į Antaliją. Reikėtų nepamiršti, kad odos plotas, kuriame yra tatuiruotė, neturėtų būti paveiktas saulės, kad pradėti procedūrą. Pasideginus saulėje eiti atlikti procedūros negalima. Daugiau reikalavimų ir pasiruošimo proceso detales išsiaiškinsite su klinika konsultacijos metu (nuotolinės). Tiksli kaina ir reikiamų sesijų kiekis gali būti nustatyti tik kruopščiai ištyrus pačią tatuiruotę.
Tiesioginiai skrydžiai iš Lietuvos vykdomi nuo kovo mėnesio pabaigos iki lapkričio mėnesio pradžios, tačiau iš kitų Europos šalių miestų reguliarūs skrydžiai į Antaliją būna vykdomi apskritus metus. Reikėtų planuoti apgyvendinimą Antalijos mieste. Tatuiruotės naikinimo procedūras galite derinti su kitomis medicininėmis paslaugomis Antalijoje: odontologija, plastine chirurgija, plaukų persodinimu ir t.t.
Norėdami susisiekti su klinika dėl tatuiruotės naikinimo procedūros, kad gauti tikslesnę informaciją ir kainas, užpildykite žemiau esančią formą