STAMBULO İKÜ UNIVERSITETO ODONTOLOGIJOS PASLAUGOS

Bendradarbıauju su Stambulo miesto universiteto (İstanbul Kent Üniversitesi) sveikatos ir mokymo programų tyrimo centru. Įsikūrę istoriniame pastate (nuo 1907 metų čia buvo vokiečių ligoninė), Beijolu rajone (Beyoğlu), odontologijos profesionalai teikia įvairias odontologijos paslaugas. Naudojama naujausia technika ir technologijos. Paslaugas teikia ir prižiūri odontologijos fakulteto profesoriai, docentai, ligoninei vadovauja odontologas Gökhan Yüksel (kainos apačioje).

Odontologijos paslaugos Turkijoje dažniausiai gali pasiūlyti konkurencingą kainą ir puikią kokybę. Be abejo norisi rinktis geriausius. İKÜ ligoninėje teikiamos aukštos kokybės paslaugos, akylai kontroliuojamos valstybės, ligoninė yra įsikūrusi puikioje vietoje ir lengvai pasiekiama pėsčiomis, apsistojus, Taksim, Pera ar Beyoğlu. Tai ypač aktualu kas atvyksta ne tik odontologijos paslaugoms, bet ir nori pamatyti lankytinas miesto vietas. Visai netoli transporto mazgai (metro, funikulieriaus ir autobusų stotelės). Iš abiejų Stambulo oro uostų iki Taksim aikštės galima atvykti autobusais. Taigi galėsite susikurti ne tik norimą kelionės planą, pritaikant prie odontologijos paslaugų, bet ir bus nesudėtinga išsirinkti viešbutį. Žymioje İstiklal gatvėje (toje, kur kursuoja senasis nostalgiškas tramvajus) gausu pasažų, kavinių, parduotuvių. Čia yra daug bažnyčių, graikų ir armėnų mokyklos. Tai XIX a. pabaigoje ir XX a. pradžioje projektuotas ir statytas rajonas, ilgą laiką buvęs prancūzų, graikų, žydų, armėnų ir italų gyvenamąja vieta.

Universiteto ligoninėje su gydytojais susikalbėti galite anglų ir turkų kalbomis. Pradžioje bus sudarytas paslaugų sąrašas ir numatyta programa. Kainų sąrašas po nuotraukomis. Kainos gali keistis.
Norėdami susisiekti dėl odontologijos paslaugų, užpildykite žemiau esančią formą anglų kalba

PROCEDŪRAKAINA
SINUSO PAKĖLIMAS (išskyrus biomedžiaga)180€
DANTIES IMPLANTAS BEGO (vokiškas įskaitant atramą)560€
DANTIES IMPLANTAS NUCLEOSS (turkiškas įskaitant atramą)325€
CIRKONIS ANT IMPLANTO (1 vnt.)240€
KAULO TRANSPLANTATAS (priklausomai nuo vietos)160€-700€
CIRKONIS (už dantį)240€
LAMINATĖS (VENYRAI) UŽ DANTĮ360€
DANTIES ROVIMAS (už dantį, priklausomai nuo metodo)55€-130€
ŠAKNŲ KANALAI (už šaknį)35€-120€
PLOMBAVIMAS (išsk. estetinį plombavimą)40€-120€
VISŲ DANTŲ VALYMAS80€