PLASTIKOS CHIRURGO E.GÖNEN KLINIKA STAMBULE

Plastikos chirurgo Emre Gönen profesinė ir praktinė patirtis šioje srityje – virš 20 metų. Ilgą laiką dirbęs kitose klinikose ir sukaupęs daug patirties bei žinių, 2009 metais nusprendė pradėti asmeninę praktiką savo klinikoje, kur klıentams galima suteikti išskirtinį individualų dėmesį.

Dabar daktaras Emre Gönen visą laiką skiria savo asmeninei klinikai Stambule, įsikūrusiai viename iš prestižinių rajonų, didelių prekybos centrų, madingų butikų, originalių restoranų apsuptyje. Chirurgas specializuojasi ir pasiekia nuostabių rezultatų atlikdamas kūno kontūrų formavimo ir krūtų korekcijos operacijas. Į kliniką dažnai kreipiasi klientai, norintys atlikti veido bruožų ir nosies korekcijos operacijas.

Siūlomų paslaugų sąrašą papildo nechirurginiai kūno bei veido korekcijos ir odos priežiūros procedūros:  šalčio lipolizė, botokso ir užpildų injekcijos, plazmoliftingas, mezoterapija ir kt.

Chirurgas visuomet domisi pažangiausiais savo srities metodais ir išradimais. Siekdamas geriausių rezultatų, savo praktikoje taiko saugiausias ir veiksmingiausias technikas. Emre Gönen atlieka operacijas keliose Stambulo ligoninėse.

Pirmas paprastas žingsnis jūsų estetinio tikslo link – užsiregistruoti nuotolinei konsultacijai. Tokios konsultacijos yra sėkmingos ir jų pagalba randame individualų sprendimą, aptariame abejones ir siūlomų procedūrų naudą. Nuotolinė konsultacija yra nemokama. Turėtumėte žinoti, kad prieš operaciją chirurgas visada atlieka pakartotiną asmeninę apžiūrą ir priima galutinį sprendimą dėl gydymo. Pasiruošimas kelionei ir operacijai užtrunka, todėl klinika atsiųs jums pasiruošimo atmintinę, kad nieko nepraleistumėte. 

Priešoperaciniai tyrimai yra atliekami ligoninėje Stambule. Atsižvelgiant į jūsų sveikatos būklę ir siūlomą procedūrą, gali tekti atlikti kitus išankstinius tyrimus. ATKREIPKITE DĖMESĮ, kad Covid-19 testas turi būti atliktas ne anksčiau, kaip 72 val. iki operacijos dienos ir jo rezultatas turi būti neigiamas.

Kiekviena procedūra ir operacija turi savo minimalų pooperacinį laikotarpį, kurio metu turėsite likti ligoninėje ir sustiprėti namuose (viešbutyje). Apskaičiuokite trukmę, reikalingą gydymui Stambule, pridėdami vieną dieną iki numatytos asmeninės apžiūros dienos ir vieną dieną po kontrolinio apsilankymo pas plastikos chirurgą Emre Gönen. Atsigavimas po operacijų vyksta palaipsniui. Pradžioje jūsų įprastas aktyvumas bus ganėtinai ribotas, turėsite vykdyti chirurgo nurodymus ir daugiau ilsėtis. Planuokite gydymo kelionės datas atsižvelgdami į reabilitacijos laikotarpį ir galimybes skirti daugiau dėmesio ramiam atsigavimui.

Plastikos chirurgo Emre Gönen klinika Stambule teikia organizacinio pobūdžio paslaugas pacientams nerezidentams. Klinikos tikslas – suteikti komfortą ir sklandų gydymo vykdymą. 

Organizuojama nuotolinė konsultacija, padedama rasti kur apsistoti, organizuojamas pervežimas miesto ribose, randamas slaugytojas pooperaciniam laikotarpiui. Jūs turėsite vertėją į lietuvių kalbą visą gydymo laikotarpį: nuo asmeninės konsultacijos iki išrašymo. Taip galėsite sutelkti dėmesį į tai, ką norite pasakyti, o ne į tai, kaip tą pasakyti.

Siekiant, kad gydymas Stambule vyktų sklandžiai ir nerūpestingai, pacientams nerezidentams teikiamos kainos „viskas įskaičiuota“ principu. Į kainą įskaičiuota:

 • vertimas į lietuvių kalbą klinikoje ir ligoninėje
 • pervežimas iš / į oro uostą
 • priešoperaciniai tyrimai
 • operacija
 • ligoninės stacionaro paslaugos
 • nakvynė ir maistas ligoninėje vienam lydinčiajam asmeniui
 • specialūs apatiniai, jei reikalingi
 • pooperaciniai kontroliniai apsilankymai
 • pooperacinė nuotolinė konsultacija
 • apgyvendinimas viešbutyje iki paskutinio kontrolinio apsilankymo
 • pagalba organizuojant laisvalaikį

Norėdami susisiekti su klinika užpildykite apačioje esančią formą