ODONTOLOGIJOS PASLAUGOS STAMBULE

Odontologijos paslaugomis Turkijoje naudojamasi dėl keleto priežasčių: kainos, kokybės ir laiko. Svarbiausia yra rasti jums labiausiai tinkantį variantą. Taigi, lyginti reiktų ne tik kainas, bet ir laiką, kuris bus skirtas dantų tvarkymui. Kai kurios procedūros užima daugiau laiko. Odontologijos klinikos Stambulo mieste gali būti puikus pasirinkimas atvykusiems pažintinio turizmo ar verslo tikslais ne vienai dienai, taip pat atvykusiems medicininio turizmo (gydymo, terapijos, reabilitacijos ir t.t.) tikslais. Tokiu būdu suderinsite savo verslo ar pažintinę kelionę su papildomomis paslaugomis tame pačiame mieste.

Odontologų šeimai priklauso dvi klinikos, esančios Bakırköy ir Bahçelievler rajonuose. Klinikose kalbama:
Anglų kalba
Prancūzų kalba
Arabų kalba
Rusų kalba
Turkų kalba

Šiose klinikose atliekamos įvairios procedūros: dantų balinimas, dantų implantai, dantų laminatės, karūnėlės ir tiltai. Neretai siūlomas pervežimas iš viešbučio į kliniką (tame pačiame ar aplinkiniuose rajonuose) ar paėmimas iš oro uosto.

Norėdami susisiekti su odontologijos klinika dėl paslaugų, specialistų konsultacijų ir tikslių kainų, užpildykite žemiau esančią formą anglų, prancūzų, rusų, arabų ar turkų kalbomis.