GROŽIO KLINIKA STAMBULE

Turkija paprastai yra siejama su poilsiu pajūrio kurortuose, smagiomis ekskursijomis kalnuose ar antikinių miestų lankymu. Iš tiesų šioje šalyje istorinis paveldas yra nenuginčijamai didelis, gamta yra be galo turtinga, tačiau Turkija gali pasigirti ir daugeliu kitų dalykų. Vienas jų – medicininis turizmas, susijęs su grožio industrija. Ne paslaptis, kad Turkijoje tiek moterys, tiek vyrai dažnai atsiduoda gydytojų valiai, norėdami mažiau ar daugiau pakoreguoti savo išvaizdą. Ši industrija klesti jau ne vienerius metus, yra nemažai klinikų, specialistų ir prasidėjusi Stambule, veikla plečiasi kituose miestuose. Kas gi traukia daugybę užsienio šalių gyventojų – ypač Europos šalių, atvykti būtent į Turkiją? Tai paslaugų kaina ir kokybė. Taip pat skrydžio iki Stambulo trukmė iš daugelio Europos šalių trunka iki kelių valandų arba visai trumpai.

Klinikoje, įsikūrusioje Bağdat gatvėje Azijinėje miesto dalyje, dirba du puikūs plastinės, rekonstrukcinės ir estetinės chirurgijos specialistai. Čia atliekamos: blefaroplastikos (akies vokų), rinoplastinės (nosies), otoplastinės (ausų), įvairios krūtinės, riebalų nusiurbimo, pilvo preso išryškinimo, abdominoplastikos, implantų įdėjimo ir kitos operacijos. Prieš rengiantis atlikti tokias operacijas pradžioje yra bendraujama su pacientais nuotoliniu būdu. Kai po nuotolinės konsultacijos pasiekiamas susitarimas, pradedama planuoti paciento kelionė. Jums reikia pasirūpinti skrydžiu iki Stambulo, visais reikalingais kelionės dokumentais. Vėliau yra galimybė rinktis įvairius klinikos siūlomus paketus, kai apsistojate tam tikruose viešbučiuose, pasirūpinama jūsų pervežimais iš oro uosto, taip pat į kliniką ir viešbutį. Pageidaujant jums norimą viešbutį galite užsisakyti ir patys.

Klinika įsikūrusi visai šalia žymiausių parduotuvių ir prekybos centrų, todėl savo kelionę galite suderinti ir su kitais malonumais prieš operaciją. Prieš tai galite aplankyti ir žymiausias lankytinas miesto vietas.

Jei norite tik šiek tiek pakoreguoti savo veido bruožus, tai galite rinktis mezoterapijos, lūpų užpildų, botokso, plazmoliftingo ir kitas procedūras. Jei rinktumėtės šias procedūras, tai klinikoje praleistumėte nedaug laiko ir tai galėtų būti tik nedidelė jūsų kelionės į Turkiją ar į Stambulą dalis. Būtų reikalingas išankstinis užrašymas procedūroms, tačiau galbūt pavyktų tai padaryti net prieš vykstant į kelionę.

Klinikoje dirba chirurgai:

Dr. Hakan Gence ir Dr. Kamran Efendioğlu

Norėdami susisiekti su klinika dėl konsultacijos chirurginei operacijai ar veido grožio procedūros, užpildykite žemiau esančią formą. Norėčiau atkreipti dėmesį, kad planuojant chirurginę operaciją reiktų turėti omeny, kad Stambule praleisite mažiausiai penkias dienas.

Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.