GROŽIO KLINIKA ANTALIJOJE

Turkija paprastai yra siejama su poilsiu pajūrio kurortuose, smagiomis ekskursijomis kalnuose ar antikinių miestų lankymu. Iš tiesų šioje šalyje istorinis paveldas yra nenuginčijamai didelis, gamta yra be galo turtinga, tačiau Turkija gali pasigirti ir daugeliu kitų dalykų. Vienas jų – medicininis turizmas, susijęs su grožio industrija. Ne paslaptis, kad Turkijoje tiek moterys, tiek vyrai dažnai atsiduoda gydytojų valiai, norėdami mažiau ar daugiau pakoreguoti savo išvaizdą. Ši industrija klesti jau ne vienerius metus, yra nemažai klinikų, specialistų ir prasidėjusi Stambule, veikla plečiasi kituose miestuose. Kas gi traukia daugybę užsienio šalių gyventojų – ypač Europos šalių, atvykti būtent į Turkiją? Tai paslaugų kaina ir kokybė. Taip pat skrydžio iki įvairių Turkijos miestų trukmė iš daugelio Europos šalių tik kelios valandos ar net mažiau.

Klinikose, įsikūrusiose Antalijos mieste, dirba puikūs plastinės, rekonstrukcinės ir estetinės chirurgijos specialistai. Čia atliekamos: blefaroplastikos (akies vokų), rinoplastinės (nosies), otoplastinės (ausų), įvairios krūtinės, riebalų nusiurbimo, pilvo preso išryškinimo, abdominoplastikos, implantų įdėjimo ir kitos operacijos. Prieš rengiantis atlikti tokias operacijas pradžioje yra bendraujama su pacientais nuotoliniu būdu. Kai po nuotolinės konsultacijos pasiekiamas susitarimas, pradedama planuoti paciento kelionė. Jums reikia pasirūpinti skrydžiu iki Antalijos, visais reikalingais kelionės dokumentais. Vėliau yra galimybė rinktis įvairius siūlomus paketus, kai apsistojate tam tikruose viešbučiuose, pasirūpinama jūsų pervežimais iš oro uosto, taip pat į kliniką ir viešbutį. Pageidaujant jums norimą viešbutį galite užsisakyti ir patys.

Savo kelionę galite suderinti ir su kitais malonumais prieš operaciją. Prieš tai galite aplankyti ir žymiausias lankytinas vietas.

Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.