GROŽIO, ESTETIKOS IR KOSMETOLOGIJOS PASLAUGOS ANTALIJOJE

Atostogų Turkijoje laiką galite dar labiau paįvairinti rūpindamiesi savo išvaizda. Iš tiesų tą gali daryti ir vyrai, ir moterys. Įprasta galvoti, kad atliekamos tik plastinės chirurgijos ir estetikos operacijos, tačiau būdami Antalijoje ar netoli jos (Lara, Kundu, Belekas ar net Kemeras) galite rinktis paprastesnes ar neintervencines grožio procedūras vietos klinikose. Paslaugų pasiūla yra tikrai įvairi.

Prieš renkantis ir užsisakant procedūras, būtinai įvertinkite atostogų laiką, galimybę mėgautis saulės voniomis, maudynėmis jūroje ar baseine ir žinoma dėl to konsultuokitės su specialistais, kad pasirinkti geriausią variantą. Susisiekę su klinika (užpildę žemiau esančią formą anglų, rusų arba vokiečių kalba) gausite naujausią informaciją, sužinosite procedūrų atlikimo galimybes ir kitas detales.
Norėdami užsisakyti paslaugas ir gauti daugiau informacijos, užpildykite žemiau esančią formą ir su jumis susisieks specialistai. Nuvykimas iki klinikos savarankiškai arba už papildomą mokestį gali būti organizuotas transportas.
Nuvykimas iki klinikos savarankiškai arba už papildomą mokestį gali būti organizuotas transportas.