VERSLO KELIONĖS IR MICE

Turkija – puikus pasirinkimas verslo kelionių ir MICE (Meetings, Incentives, Conference and Events) organizatoriams. Šiuo atveju aš kalbu beveik apie visą Turkiją, kur yra viešbučių. Kurį regioną ar miestą pasirinkti priklauso visų pirma nuo logistikos (kokio dydžio renginys, iš kur atvyksta renginio dalyviai), taip pat nuo renginio tikslo ar tikslų, poreikių. Tarkime Stambule nuo mažiausių iki didžiausių renginių galima organizuoti apskritus metus, yra būtent į tai savo verslą orientavę verslo klasės viešbučiai su konferencijų ir renginių salėmis bei maitinimo galimybėmis. Žiemos metu didžiuliai renginiai vyksta Antalijos regiono viešbučiuose, kurie neužsidaro po vasaros sezono. Vasaros metu šie viešbučiai labiau orientuojasi į poilsiautojus. Kiti regionai turi savo specifiką. Tarkime net žymiajame Kapadokijos regione yra viešbučių, pritaikytų didesniems renginiams, tačiau gali būti ribotas dalyvių skaičius. Iš kitos pusės žvelgiant, čia tikrai nemažai unikalių pramogų esant laisvam laikui. Didžiuosiuose miestuose vyksta įvairios verslui skirtos mugės (farmacijos, kosmetikos, turizmo, medicinos ir kt.). Pajūrio viešbučius dažnai renkasi seminarų organizatoriai, kurie užsiima mokymais, pristatymais. Čia yra daugiau viešbučių su didesnėmis išorinėmis erdvėmis.

Turkija turi virš aštuoniasdešimties milijonų gyventojų, daug pramonės, verslo gigantų ir atvyksta nemažai verslininkų užmegzti verslo santykių tiek importo, tiek eksporto tikslais. Dėl žemesnės darbo jėgos kainos, čia esanti produkcija dažnai būna ženkliai pigesnė, pakankamai ar netgi labai aukštos kokybės, transportavimas patogesnis ir trumpesnis nei iš tolimesnių šalių, be to nemažai lengvatų prekiaujant su Europos Sąjunga.

Turkijoje aš bendradarbiauju su keletu kompanijų, kurių pagalba galima organizuoti įvairias verslo keliones, taip pat įvairaus dydžio renginius, konferencijas apskritus metus. Į tarptautinius Turkijos oro uostus galima organizuoti užsakomųjų skrydžių atvykimą. Renginio metu taip pat galima organizuoti užsakomuosius vidinius skrydžius.

Dėl bendradarbiavimo organizuojant renginius, mokymus verslo keliones ar verslininkų susitikimus su Turkijos regionų (miestų) verslininkais susisiekite su manimi