TATTOO STUDIJA STAMBULO MIESTE

CLEOPATRA INK KARAKÖY – profesionali tatuiruočių studija Stambule. Jei ruošiatės pažintinei ar darbinei kelionei Stambulo mieste ir esate nusprendę, kad norite tatuiruotės, tai jūsų pasirinkimas gali būti tai įgyvendinti kelionės metu. Šios studijos durys atviros apskritus metus. Ji yra strategiškai patogioje miesto vietoje.
Jau žinote kokios tatuiruotės norite? Puiku. Dar nesate apsisprendę kokios tatuiruotės norite? Ne bėda. Galima rasti ne tik kataloguose, tačiau drauge su Jumis sukurti asmeninę, išskirtinę ir tik tą Jūsų. Stambule apskritus metus žmonių srautas būna itin intensyvus, todėl sutarti laiką ir datą reikėtų iš anksto.
Kokia kaina? Tai yra labai individualu ir nematuojama vien tik plotu, nes yra skirtingas sudėtingumas, atlikimui skirtas laikas.
Pirmam susitikimui nebūtina patiems atvykti į studiją, nes galite būti paimti tiesiog iš viešbučio Stambule (europinėje miesto dalyje), todėl paprasčiausia Jums būtų užpildyti žemiau esančia formą ir iš anksto susisiekti tiesiai su studija. Su studija galite bendrauti anglų ar turkų kalbomis.
Rinkitės profesionalias paslaugas ir įgyvendinkite savo svajonę.