ŠEIMOS APSIPIRKIMAI

Turkijoje apsipirkimai yra populiarūs ir aktualūs praktiškai kiekvienam, tačiau skiriasi kiekvieno poreikiai. Gerų kainų šalimi Turkija dar labiau tapo ir kritus valiutos kursui, tačiau daugiausia ten, kur kainos yra nurodytos liromis. Neretai, būna, skiriasi ne tik grupėje, bet ir šeimoje poreikiai kam ko reikia, tačiau ne tik suaugusiems reikia rūbų ir kitų daiktų. Tai ypač aktualu keliaujantiems su mažyliais, kurie greitai auga ir išauga, o ir šiaip reikia visko apie ką įmanoma pagalvoti. Šeimos apsipirkimų išvykoje bus proga rasti tai, ko reikia jai, ko reikia jam, ko reikia jums ir namams. Tai po pietų siūloma išvyka iš Antalijos, Kundu ir Beleko rajonuose esančių viešbučių. Orientacinis išvykimas iš viešbučio 13:30. Taigi, spėjate papietauti. Pirmiausia atvykstate į tekstilės parduotuvę, kurioje rasite tiek patalynę, tiek rankšluosčių, tiek rūbų. Didelis pasirinkimas, geros kainos, patogus atsiskaitymas (kainos nurodytos liromis). Čia labiau dėmesį atkreipti reikėtų į namų tekstilę. Vėliau važiuosite į “mažylių pasaulį“. Tai tik kūdikiams ir visai mažiems vaikams skirtas visas prekybos centras. Rasite rūbelius, patalus, kojines, nešiojimo kėdutes, žaislų, maistelių, sauskelnių, maitinimui skirtų prekių. Kainos nurodytos liromis, atsiskaityti galite ir kortelėmis. Trečiasis sustojimas bus viename didžiausių prekybos centrų regione – Mall Of Antalya ir Deepo. Čia rasite prekes ūgtelėjusiems vaikams, paaugliams ir suaugusiems, yra ne viena išparduotuvė. Po to vairuotojas jus parveš į viešbutį. Planuojamas grįžimas į viešbutį – apie 18:00. Taigi spėjate ir pasiruošti vakarienei.
Tai nėra pažintinis turas, todėl jus lydės tik vairuotojas. Žinoma, gali būti ne tik šeima, bet ir draugai ar kolegos. Grupės šiai išvykai nėra renkamos, todėl vykstate tą dieną kai patogu jums. Kainos nurodytos už transporto priemonę.

Šeimos apsipirkimo išvykos kainos

1-5 asmenims – 120€

Sąlygos:
Užsakant transporto priemonę kiekvienam papildomam asmeniui, kaina padidėja 15€ (vykstant iš Antalijos arba Kundu viešbučių, pvz.: 6 asmenims 135€, 7 asmenims 150€) arba 20€ (vykstant iš Beleko viešbučių, pvz.: 6 asmenims 140€, 7 asmenims 160€ ir t.t.). Kūdikiai, kurie keliauja tėvams ant kelių nėra skaičiuojami kaip važiuojantys asmenys. Prieš užsakant pagalvokite ne tik apie kainą, bet ir patogumą. Vyresni nei 2 metų vaikai negali sėdėti ant kelių ir jiems skiriama atskira vieta. Vairuotojas važiuojančius paima nuo viešbučio apsaugos vartų (įvažiavimo į teritoriją).

Norėdami užsisakyti šią išvyką, užpildykite žemiau esančią formą