MOKYMAI IR KOUČINGAS SU POILSIU

Su koučere Lina jau pristatėme kitokio formato komandos stiprinimo ir mokymų keliones – unikalias ne tik savo programa, bet naudojamomis priemonėmis. Pirmajį pristatymą rasite štai čia. Patogu yra ir tai, kad kelionių programos yra lanksčios ir pritaikomos individualiems poreikiams. Žemiau rasite keletą variantų, kurie yra kaip orientyras ir gali būti modifikuoti, pritaikant prie komandos dydžio, įmonės veiklos pobūdžio. Paminėtina, nes svarbu, yra tai, kad šios kelionės tinka visiems: pedagogams, gydytojams, verslininkams, valstybinio sektoriaus darbuotojams, politikams, skambučių centro darbuotojams, sporto komandoms, meno kolektyvams ir kitiems. Kodėl mokymai ne Lietuvoje? Todėl, kad norime padėti pasiekti tikslą keičiant aplinką ir tokiu būdu praplečiant komforto zoną.

I darbo ir kelionės modelis – darbas ir kūno malonumai viešbučiuose su mineralinėmis versmėmis. Tai savaitės trukmės kelionė, apsistojant terminiame viešbutyje. Dalis dienos yra skiriame komandiniam darbui, kita dalis galimiems kūno malonumams SPA centre, taip pat išvykos susipažinimui su apylinkėmis. Galimi įvairūs komandų dydžiai. Apgyvendinimas dviviečiuose numeriuose. Maitinimas pusryčiai ir vakarienės. Į kainą įskaičiuotas pervežimas iš Antalijos oro uosto ir atgal.

II darbo ir kelionės modelis – darbas ir ramybė kalnuose. Tai savaitės trukmės kelionė, apsistojant kalnų svečių namuose. Dalis dienos yra skiriama darbui, kita dalis išvykoms į gamtą ar istorines vietas. Visa tai galima derinti ir su darbu. Tai buvimas paprastoje aplinkoje, leidžiančioje atitrūkti nuo įprasto gyvenimo šurmulio ir būnant gamtos apsuptyje. Komandos dydis iki 7 asmenų. Apgyvendinimas dviviečiuose numeriuose su patogumais. Maitinimas pusryčiai ir vakarienės. Į kainą įskaičiuotas pervežimas iš Antalijos oro uosto ir atgal.

III darbo ir kelionės modelis – komandos stiprinimas neatitrūkstant nuo darbo. Dabar tai įprasta vadinti darbostogomis. Tai savaitės ar kelių dienų trukmės kelionė, apsistojant viešbutyje Antalijos provincijoje. Dalis dienos yra skiriama komandiniam darbui, dalis dienos skiriama tiesioginiam darbui ir likusi dalis skiriama viešbučio teikiamoms paslaugoms ar išvykoms. Šis modelis ypač tinkamas negalintiems atitrūkti nuo darbo ir galintiems jį atlikti nuotoliniu būdu. Galimi įvairūs komandų dydžiai. Apgyvendinimas dviviečiuose numeriuose. Maitinimas viskas įskaičiuota sistema. Į kainą įskaičiuotas pervežimas iš Antalijos oror uosto ir atgal.

IV darbo ir kelionės modelis – komandos stiprinimas neišvykstant iš Lietuvos ir lepinant kūną. Tai labiau taikytina ilgojo savaitgalio “įdarbinimo“ mėgėjams.

Renkantis kiekvieną iš šių modelių, galima keisti apgyvendinimo tipą, kelionės trukmę. Į kainas nėra įskaičiuoti skrydžio bilietai į Turkiją, kelionės išlaidos Lietuvoje, papildomos pramogos ir paslaugos, medicininių išlaidų draudimas ir asmeninės išlaidos.

Dėl komandos stiprinimo su poilsiu kelionių organizavimo susisiekite su manimi arba koučere Lina ir programos bus priderintos individualiai jūsų kolektyvui.
Kelionių Turkijoje organizatorius Turnuva Turizm (TURMODA SEYAHAT TURİZM İNŞAAT EMLAK ENERJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.), mokymus veda profesionali ir sertifikuota koučerė Lina Žilakauskienė (https://www.jonikaconsulting.com/lt)