LARA BARUT COLLECTION 5*

LARA BARUT COLLECTION 5* viešbutis yra Antalijos mieste, Kundu rajone – šalia paplūdimio. Tai vienas mano mėgiamiausių viešbučių, kurį vertina tiek vasaros atostogautojai, tiek verslo klientai ne karštojo sezono metu. Šis viešbutis dirba apskritus metus. Kundu rajonas nėra miesto centre ar prie didžiulio kelio, todėl miesto ir kelio triukšmo nėra, tačiau susisiekimas su Antalijos centru yra puikus. Galima nuvykti ir parvykti tiek miesto autobusu, tiek taksi, be to paprasta rasti vietą ir nuomoto automobilio parkavimui. Viešbutis LARA BARUT COLLECTION 5* siūlo ultra viskas įskaičiuota maitinimo sistemą, kuri gali keistis priklausomai nuo sezono ir viešbučio užimtumo, todėl tikslią tvarką, kas yra įskaičiuota nustato viešbučio administracija.

Maitinimas. Pagrindinis viešbučio restoranas – Zestful Bazaar, kuriame maistas patiekiamas bufeto principu. Taip pat yra net aštuoni a la carte restoranai: Tirmis – Antalijos regiono virtuvė, Akdeniz – Viduržemio jūros regiono virtuvė, Mangal (BBQ) – grilis, Kuyu – turkiška virtuvė, Sandal – jūros gėrybių, Pizzeria Di Laura – itališka virtuvė, Turunç – pasaulio virtuvė, Iro Sushi Bar – Tolimųjų Rytų virtuvė. Taip pat yra užkandžių barai: Hungry Gorilla Grab N Go, Sandal, Gözleme House – tradicinių turkiškų blynelių užkandžių baras. Saldėsių mėgėjams “Hanımeli Patisserie“. Viešbutyje siūlomas platus vietinių ir importinių gėrimų pasirinkimas. Galimybė pavalgyti – visą parą. Pagrindiniame restorane yra siūlomas maistas veganams, be laktozės, be gliuteno.

Viešbučio teritorija. SPA centras, sporto erdvės, šeši baseinai, restoranai, erdvus paplūdimys

Paplūdimys. Erdviame paplūdimyje rasite ne tik įprastus gultus, bet ir dvivietes pavėsines ar pavilijonus (iki penkių asmenų). Dalis paplūdimio yra tik suaugusiems.

Sportas ir pramogos. Treniruoklių salė viduje, medinių treniruoklių erdvė lauke, erdvė Jogos praktikoms, vaikų ir paauglių klubai (žiemos metu gali neveikti), biliardas (mokama), lauko tenisas, vandens aerobika, mini golfas, bėgimo takelis, vandens kalneliai (trys suaugusiems ir du vaikams), skvošo kortas, paplūdimio tinklinis, oriniai šautuvai, šaudymas iš lanko, stalo tenisas, bočia, badmintonas, smiginis, gatvės krepšinis, sporto akademija (bokso kriaušės, virvės).

Kambariai. Deluxe, Corner Suite, Junior Suite, Designer Suite, Grand Designer Suite, Designer Suite 360, Superior, Family Suite, Residence. Paspaudus nuorodas pateikiamas kambarių detalus aprašymas (pasirinkta kalba), planas ir 360° vaizdas.

Konferencijų paslaugos. Toros salė (840 m², iki 1200 asm.), konferencijų salė (iki 300 asm., mobilios užuolaidos, scena, mikrofonai, ekranai ir kt.)

Žiemos sezono metu siūloma koncepcija “Club Vitality“. Ši koncepcija siūlo vakarienių alternatyvas, arbatos kampus, meno dirbtuves, karaoke, šokių pamokas, šokių naktis ir daug kitos veiklos.

Viešbučio interneto svetainė https://www.barutlara.com/en

Kainos “nuo“. Šios kainos iki spalio 31 d. – vasaros sezonui. Nurodyta žemiausia įmanoma kaina (asmeniui už naktį) per visą periodą. Kainos galioja tik Lietuvos Respublikos piliečiams.

SUPERIOR ROOM GARDEN VIEW nuo 81€

SUPERIOR ROOM GARDEN & POOL VIEW nuo 87€

DELUXE ROOM SIDE SEA VIEW nuo 97€

DELUXE ROOM SIDEA SEA VIEW & POOL VIEW nuo 103€

DELUXE ROOM DIRECT SEA VIEW nuo 124€

JUNIOR SUITE nuo 124€

CORNER SUITE WITH JACUZZI & SEA VIEW nuo 135€

FAMILY SUITE (MAX 4 ASM.) nuo 139€

FAMILY SUITE (MAX 5 ASM.) nuo 160€

RESIDENCE nuo 165€

DESIGNER SUITE SIDE SEA VIEW nuo 248€

DESIGNER SUITE SEA VIEW nuo 279€

DESIGNER SUITE 360° nuo 279€

GRAND DESIGNER SUITE nuo 341€

Dėl viešbučio užsakymo ir tikslios kainos norimam periodui susisiekite su manimi