Nuotolinis darbas užsienyje

Vis daugiau yra galinčių dirbti ir dirbančių nuotoliniu būdu, todėl yra daugiau judėjimo laisvės ir darbo vietos sukūrimas sau ar savo kolektyvui gali tapti malonia veikla. Keliones mėgstančių planuoti iš anksto yra dauguma, tačiau galinčių sau leisti priimti paskutinės minutės sprendimus taip pat daugėja dėl tos pačios priežasties – darbo nuotoliniu būdu.
Ką gi aš siūlau pavieniams dirbantiems ar kolektyvams? Jeigu ekspromtu norite planuoti savo darbą (keleto ar keliolikos dienų) nuotoliniu būdu iš Europos ir kitų šalių, tuo pat metu pakeisdami aplinką ar net keliaudami, tai galime draugauti. Būna ne tik paskutinės minutės pasiūlymų įsigyti kelionės paketus, bet taip pat ir skrydžio bilietus įvairiomis kryptimis. Kartais jų būna daugiau, kartais jų būna mažiau. Galintys sau leisti dirbti nuotoliniu būdu iš kitų šalių, pasirinkimui turite ne ES šalis, į kurias organizuojami skrydžiai: Turkija, Maldyvai, Balio sala, Egiptas, Tailandas, JAE. Negalintiems išvykti iš ES teritorijos, yra pasiūlymai Graikijoje, Ispanijoje, Italijoje, Portugalijoje.
Jeigu nusprendėte, kad kuriam laikui norite pakeisti aplinką ir susikurti darbo vietą poilsio ar kelionės ritmu, tai susisiekite su manimi dėl skrydžio bilietų akcijų. Beliks pasirūpinti gyvenamuoju plotu ir laisvalaikiu. Džiaugiuosi galėdamas sau susikurti darbinę aplinką, ją pakeisti nenutraukdamas veiklos ir savo patirtimi dalindamasis su kitais, kurie nori dinamiškumo. Bendraukime ir kartu gerinsime savo nuotaiką, aplinką, veiklą.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.