Sveikatos turizmas Turkijoje: odontologija, plastinė chirurgija, medicininė diagnostika

Turkijoje, žvelgiant į šalį apskritai, medicininių paslaugų kokybė yra aukšto lygio, nes tai yra ne tik išsilavinimo rezultatas, bet ir turimos įrangos kokybė. Turkijoje yra virš ašuoniasdešimties milijonų gyventojų ir šalis yra didelė, todėl tokio teiginio negalima būtų taikyti visoms medicininėms įstaigoms, tačiau iš atvykstančių medicininio turizmo keliautojų ir didžiųjų šalies miestų perspektyvos, paslaugos yra aukšto lygio. Tiek valstybinėse universitetinėse, tiek privačiose klinikose yra atliekamos ir sudėtingos operacijos, įskaitant organų persodinimą , onkologinių ligų gydymą, korekcines ir estetines operacijas. Turkija neretai turi ne tik naudojamos įrangos privalumą, bet ir laukimo eilėje trukmę, trumpesnę nei kitose šalyse. Neretai laikas būna labai brangus.
Prieš renkantis medicinines paslaugas, ar tai būtų sudėtingos, ar paprastos ir bet kurioje šalyje, reikia pasidomėti klinika, atsiliepimais apie ją, taip pat išsiaiškinti kaip bus teikiamos paslaugos, kur.
Aš dirbu jau ne vienerius metus su klinikomis ir medicininio asistavimo kompanijomis, o kai kuriose jų dirba ir lietuviai. Jei nerimaujama dėl kalbos barjero, tai būtų didelis privalumas. Kitose klinikose galima susikalbėti anglų ar vokiečių kalbomis.
Daug pacientų atvyksta ne tik iš Lietuvos į odontologijos, plastinės chirurgijos, pagalbinio apvaisinimo ar kitas klinikas, bet ir iš įvairių kitų Europos šalių: Vokietijos, Prancūzijos, Jungtinės Karalystės, Norvegijos, Danijos.

Norėdami susisiekti su klinikomis ir gauti daugiau informacijos, žemiau rasite nuorodas. Ten ne tik informacija apie teikiamas paslaugas, bet ir kontaktinės formos susisiekimui. Informacija yra mano svetainėje.

PLAUKŲ PERSODINIMO KLINIKA STAMBULE
PLAUKŲ PERSODINIMO KLINIKA ANTALIJOJE
ODONTOLOGIJOS PASLAUGOS ANTALIJOJE
PLASTINĖS CHIRURGIJOS OPERACIJOS ANTALIJOJE
PLASTIKOS CHIRURGO E.GÖNEN KLINIKA ANTALIJOJE
STAMBULO İKÜ UNIVERSITETO ODONTOLOGIJOS PASLAUGOS
VAISINGUMO KLINIKA STAMBULE
MEDICININIS ASISTAVIMAS IR GYDYMAS TURKIJOJE


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.