2023 metų pažintiniai ir aktyvūs turai Turkijoje

Turizmo aplinkoje jau kurį laiką mirga 2023 metų kelionių pristatymai ir išankstiniai pardavimai. Ruošiamasi pavasario, vasaros ir rudens sezonams, pildomos vietos lėktuvuose ir viešbučiuose. 2023 metais dar labiau pasinersiu į pažintinių bei aktyvių turų Turkijoje ar iš Turkijos organizavimą. Esu pristatęs kitų metų kruizų po Graikijos salas iš Bodrumo uosto tvarkaraštį, programas ir kainas. Artėjant metų pabaigai, kai paaiškės visos kryptys Turkijoje, supažindinsiu su kito sezono turais, kuriuos jau galėsite užsisakyti individualiai ar jungtis prie mišrių grupių. Dirbu su Yesido Travel – aktyvių kelionių specialistais, su kuriais į įvairius turus ir žygius drauge keliaujame jau ne vienerius metus.
Pavasarį ir rudenį rinksime nedideles grupes įvairiems Likijos kelio etapams. Tai yra įvairaus sudėtingumo žygiai kalnais ir slėniais dar vadinama trekingu.
Pavasarį ir rudenį rinksime nedideles grupes turams po Pietryčių Turkiją – Mesopotamiją, kuri lietuviams dar nėra gerai pažįstama, tačiau turinti begalę įdomybių.
Vasaros metu rinksime grupes kopimui į Ararato kalną. Nėra būtina būti profesionaliais alpinistais, kad kopti, nes šis kalnas techniškai nėra sudėtingas, tačiau aukštis 5137 m Taigi išankstinio nusiteikimo ir pasiruošimo reikėtų.
Žinoma organizuosime individualius turus pagal užsakymą visoje Turkijoje. Yra daugybė vietų, kurias galima aplankyti važiuojant autobusu, automobiliu ar einant pėsčiomis. Egėjo jūros pakrantė, Kapadokija, Rytų Turkija, vienuolynai, senieji požeminiai miestai, slėniai, kalnai, iškylos jachta

Tad sekite naujienas ir planuokite savo kitų metų keliones iš anksto.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.