Kurią kruizo Nilu programą rinktis?

Šį žiemos sezoną Egipte, kruizo Nilo upe pažintines programas siūlo trys kelionių organizatoriais: Itaka, Tez Tour ir Novaturas. Programų kai kurios dalys turi panašumų, tačiau yra ir labai daug skirtumų. Kiekvienas organizatorius turi savo privalumų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį prieš įsigyjant kelionę. Kadangi grupes pažintinių kelionių metu Egipte lydėjau nuo 2005 iki 2009 metų (kelionių organizatoriui “Neoturas“) ir vėliau keletą kelionių organizatoriaus “Itaka“ grupių, tai manau programas vertinti galiu remdamasis savo nemaža patirtimi.
Intensyvumas. Pati intensyviausia yra “Itakos“ programa. kelionės metu lankoma nemažai objektų, taip pat yra siūloma nemažai papildomai lankomų objektų. Norintiems spartesnio tempo tai puikiai tiks. Bėgte lėkti nereikia, tačiau “užmigti prie kolonos šventyklose“ laiko nebus.
Kiek lėtesnio tempo yra kelionių organizatoriaus “Novaturas“ programa. Į kelionės programą įtrauktas Kairo ir Aleksandrijos miestų lankymas, o tai yra labai svarbus akcentas, nes atvykus kitą kartą poilsiui, jau nereikės vykti ilgo kelio, kad aplankyti buvusią ir esamą sostines. Be to viena nakvynė bus traukinyje.
Labiausiai atpalaiduojanti yra naujai kelionių organizatoriaus “Tez Tour“ siūloma kruizo Nilu programa. Jos metu turėsite daugiausia laiko objektuose. Prie įprastos programos yra pridėtas papildomas objektas – Denderos šventykla, o taip pat H.Karterio namas, prie kurio yra Tutanchamono kapo kopija. Viena nakvynė yra numatyta ir gerame viešbutyje Luksoro mieste ant Nilo kranto. Programos metu nenumatytos jokios parduotuvės. Lauktuvių, suvenyrų, mažmožių ar rimtesnių dalykų galėsite įsigyti Asuano turguje. Jame dažniausiai niekas negraibsto už skvernų, kad įtraukti į parduotuvę. Yra siūloma ir papildomų objektų bei pramogų už papildomą mokestį.
Programos turtingumas. Pradėčiau nuo “Novaturo“, kadangi galima aplankyti ir Kairą su Aleksandrija. Tai yra didelis pliusas planuojantiems grįžti kitą kartą pasyviam poilsiui ar mėgstantiems vienos kelionės metu aprėpti daugiau. Tez Tour programa yra praturtinta Denderos šventykla ir nakvyne viešbutyje Luksoro mieste. Glausčiausia yra “Itakos“ programa.
Kruizo Nilu kaina. Praktiškai be konkurencijos laimi “Itaka“. Kam kaina yra labai svarbus faktorius, tai tikrai geras pasirinkimas yra “Itakos“ kruizai. Reikėtų atkreipti dėmesį į privalomus mokesčius ir papildomas ekskursijas, tačiau net ir viską sudėjus, laimi šis organizatorius.
Vidutinė kaina sakyčiau (lyginant Lietuvoje siūlomas kainas) yra “Tez Tour“. Vėlgi reikėtų atkreipti dėmesį, kad lankomų objektų bilietai ir arbatpinigiai jau yra įskaičiuoti į kainą ir papildomai kainuos dar siūlomos papildomos pramogos. Laive yra žadamas nemokamas bevielis internetas.
Aukščiausia yra “Novaturo“ kruizo Nilo upe kaina. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad programos metu lankomi Kairas su Aleksandrija ir vykstama traukiniu iš Kairo į Asuaną.
Kas lydi grupes kelionių metu? Asmeniškai pažįstu tik lydinčius “Itakos“ ir “Tez Tour“ kruizus. “Itakos“ kruizų grupes lydi linksmų plaučių moteris Aurika, gyvenanti Egipte. Nuobodu tikrai nebus. Jei būna papildomos grupės, tai kartais grupes galiu lydėti ir aš 😀 , taip pat būna pakviečiami ir kiti mano kolegos. “Tez Tour“ grupes lydės Jūratė. Nenusakomos ramybės moteris, turinti ką papasakoti, sudominti. taip pat puikiai pažįsta Egiptą.

Visų trijų kelionių organizatorių kruizo Nilo upe keliones galite įsigyti ir su mano pagalba. Skirtingos datos, skirtingos kainos.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie kruizus Nilo upe, susisiekite su manimi


1 mintis apie “Kurią kruizo Nilu programą rinktis?

Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.