Enduro varžybos Turkijoje „Sea To Sky 2022“

Nepraleiskite progos būti šios ekstremalios fiestos – enduro ištvermės varžybų žiūrovais net keturias dienas. Keturios dienos nuostabios gamtos apsuptyje, gaudžiant motociklų varikliams suteiks ekstremalaus sporto mėgėjams daug teigiamų emocijų. Keturios dienos, keturios skirtingos trasos ir poilsis Viduržemio jūros pakrantėje. Galbūt tai jūsų slaptos svajonių atostogos? Ir tai gali virsti realybe. Keturi etapai nuo jūros iki dangaus.

Paplūdimio etapas. Spalio 19 dieną, trečiadienį. Startas 09:00. Masinis startas ir etapas palūdimyje, kurio rezultatas nuspręs starto vietą kitame – miško etape.
Miško etapas. Spalio 20 dieną, ketvirtadienį. Startas 09:00. Šis etapas vingiuos miško keliukais ir žvyrkeliais. Etapo ilgis apie 45 km ir rezultatai nustatys kito etapo starto poziciją.
Dangaus etapas. Spalio 21 dieną, penktadienį. Startas 09:00. Šis etapas vyks su pakilimais ir nusileidimais Beydağları kalnuose.
Olimpo kalno etapas. Spalio 22 dieną, šeštadienį. Startas 09:00. Startas bus Čamjuvos paplūdimyje, o pakilimas bus iš tiesų nuo pat jūros iki dangaus – Tahtali kalno viršūnės 2365 m aukštyje. 70 proc. Šio etapo trasos bus visiškai nauja ir net ankstesnių varžybų dalyviai gali būti nustebinti. Etapo ilgis apie 65 km. Pirmųjų kertančių finišo arką tikimasi sulaukti po maždaug trijų valandų.

Drauge su Baltic Travel Service komanda mes padėsime jums būti arčiau veiksmo. Rinkitės keliones su mumis šį laikotarpį, organizuokitės bendraminčių grupes, kad apsistoti tame pačiame viešbutyje ir norintiems galėsime organizuoti transportą į starto, finišo ar tarpinių atkarpų stebėjimo vietas. Iš tiesų puikiai suderinsite ne vieną atostogų malonumą. Kol vieni jūsų stebės motokroso varžybas, kiti galės laiką leisti viešbutyje, paplūdimyje ar kitoje išvykoje.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.