Turkijoje taksistai gali būti baudžiami už žmonių kontrabandą

Turkijoje priimtas sprendimas, kad jei ruošiatės naudotis taksi paslaugomis ir važiuoti į kitą miestą (kitą provinciją), tuomet taksi vairuotojas privalės patikrinti jūsų dokumentą. Jei esate atvykę turizmo tikslais, tuomet pakaks parodyti savo pasą (jame yra turistinė viza, o kam nereikia vizos, tuomet atsykimo antspaudas). Jei keleivis turi kitą statusą, pvz. pabėgėlio, laikinai suteikto prieglobsčio, tuomet turės su savimi turėti ir parodyti šiuos dokumentus. Turintys leidimą gyventi šalyje asmenys, taip pat privalės parodyti leidimą ir savo pasą. Jei yra pradėta kurio nors leidimo (prieglobsčio suteikimo ir kt.) procedūra ir dokumentas dar neišduotas, tuomet su savimi reikės turėti procedūros pradžios formą, asmens dokumentą ir leidimą keliauti, gautą iš Migracijos departamento.
Daugeliui jūsų, atvykusių atostogų tikslais į Turkiją, galbūt šis nutarimas ir nebus aktualus, tačiau oro uostas, į kurį atskrendate ir viešbutis ar kita poilsio vieta, į kurią keliaujate gali būti skirtingose provincijose. Tad nenustebkite jei taksistas paprašys jūsų dokumento
Jei taksistas iki pradedant kelionę į kitą provinciją nepaprašo keleivio reikiamo dokumento, jis gali būti baudžiamas kaip prisidedantis prie prekybos žmonėmis.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.