Pigūs bilietai iš Turkijos į Lietuvą

Artėjant liepos mėnesiui vis sunkiau darėsi pagauti bilietus iš Turkijos į Lietuvą už patrauklias kainas (kalbant apie tiesioginius užsakomuosius reisus). Šiuo metu ir liepos pradžioje į Antaliją galima atskristi pusvelčiui, tačiau dėl grįžimo kyla keblumu. Kalbant apie, pavyzdžiui, Vokietijos oro uostus, situacija dabar yra atvirkščia. Į Vokietiją nuskristi galima gana pigiai, tačiau grįžimo į Turkiją kainos gerokai papurtytų pinigines. O kur dar papildomai kainuojantis bagažas (Sunexpress oro linijos vis dar siūlo net pigiausius bilietus su registruojamu bagažu, o papildomai kainuoja tik didesnis bagažo kiekis).

Tiems, kam reikia Lietuvą iš Turkijos pasiekti artimiausiu metu, rekomenduoju dairytis skrydžių su persėdimu Europos miestuose (Vokietijos, Švedijos, Danijos, Suomijos, JK ir t.t.) ir visai neblogai kartais būna skristi ne į Vilnių, bet į Kauną ar net Rygą. Be abejo atkreipkte dėmesį į leistiną bagažo kiekį ir papildomai kainuojančio įkainius. Be to persėdimui nesirinkite labai trumpo tarpo, nes ekonominių skrydžių bendrovių skrydžiai nesijungia prie tradicinių kaip jungiamieji.

Tuo pačiu paminėčiau ir skrydžius į Egipto kurortus žiemai. Žinoma, yra rizika dėl skrydžio laiko pasikeitimų ar skrydžio atšaukimo, tačiau jei tikite savo sėkme, tai galite ieškoti skrydžių iš Milano į Hurgadą (turėkite omeny, kad Milano ne vienas oro uostas).


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.