Kelionė vyrams į Turkiją

Įprasta matyti keliones moterims, skirtas pajautimams, dėmesiui sau, tačiau kelionių tik vyrams (apart bernvakarių trumpų turų ar išvykų į sporto varžybas) nėra siūloma tokio didelio kiekio. Įprasta manyti, kad kelionės tik vyrams, tai nusilesimas baruose iki sąmonės netekimo ir t.t. Tad siūlau keliones kol kas tik į Turkiją.
Pirmiausia atkreipčiau dėmesį į tai, kad ne visi viešbučiai Turkijoje priima apgyvendinimui tik vyrus (išskyrus atvejus, kai tai yra pirmos eilės šeimos nariai). Viešbutį taip pat reikėtų rinktis priklausomai nuo to, ką planuosite veikti kelionės metu. Tai gali būti įvairios aktyvios pramogos, tokios kaip: leidimasis plaustais kalnų upe ir kanjoningas, žygiai kalnuose, skrydžiai parasparniais, iškylos laivais. Daugiau laiko galite leisti viešbučio sporto salėje, todėl reikėtų rinktis su geresne sale. Jei planuojate daugiau bėgioti, tuomet reikėtų pasidomėti ne tik viešbučio teritorija, bet ir jį supančia aplinka. Nemažai didesnių viešbučių siūlo ir sveikos mitybos meniu bendruose restoranuose. Kelionės tik vyrams metu nėra jokio reikalo visą laiką leisti viešbučio teritorijoje. Turkijoje yra gerai žinomi kiti malonumai – pavyzdžiui kirpyklos. Čia galite pasirūpinti ne tik savo šukuosena, bet ir barzda. Kirpimas ir skutimas – vienas iš malonumų. Būna ir papildomų atrakcijų – masažas ar depiliacija ugnimi. Tačiau tai daroma jau ne visur 🙂 Be jokios abejonės pirmasis dalykas ar ritualas, kurį reikia planuoti atvykus, tai turkiška pirtis. Jus nupraus pirmą kelionės dieną ir tuomet prasidės pilnavertis poilsis ir rūpinimasis savimi. Turkiškos pirties tradicijos, tai perimtos romėniškųjų pirčių tradicijos. O romėniškosios pirtys, tai visas sveikatingumo centras, kuriame būdavo baseinai, šiltos ir vėsios patalpos, pirtys, masažų patalpos. Dabartiniuose didesniuose Spa centruose su turkiškomis pirtimis, būna beveik visi romėniškųjų pirčių elementai: apodyterium (persirengimo kambarys), palaestrae (mankštos kambarys, kurio nėra, tačiau viešbučiuose būna sporto salės), natatio (atviras baseinas, tačiau šiuo metu dažniausiai būna vidiniai baseinai), laconica ir sudatoria (karštos sausos ir drėgnos prakaitavimo patalpos), calidarium (karštasis kambarys su šildomu baseinu, kas šiuo metu dažniausiai virtę sukūrine vonia ar baseinu su masažinėmis srovėmis). Kas sakė, kad vyrai nemėgsta keliauti po parduotuves? Galima skirti laiko ir tam. Ir nesvarbu kuriuo metų laiku, nes akcijų ir nuolaidų būna praktiškai apskritus metus. Už geras kainas galima pasirūpinti ir geros kokybės rūbais.
Tad pagalvokite ar norėtumėte keliauti tik vyriška kompanija puikiam poilsiui Viduržemio jūros pakrantėje. Dėl kelionės planavimo ir užsakymo susisiekite su manimi.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.