Dviejų dienų ekskursija į Pamukalę

Ši ekskursija tiks norintiems ne taip skubėti, kaip įprasta ir daugiau laiko praleisti Pamukalėje. Pirmos kelionės dienos vėlų rytą arba apie pietus išvyktume iš Antalijos provincijos. Už Antalijos miesto iš karto kylame į kalnus, todėl atsiveria kalnų panoramos, tolumoje matyti slėniai. Pakeliui sustosime prie vieno giliausių Turkijos ežerų. Saldos ežeras traukia daug tyrinėtojų, nes jo vanduo nėra įprastos ežerams sudėties, o dugnas ir pakrantė primena nežemišką gruntą. Jei būsite išalkę, tai pakeliui sustosime papietauti. Po pietų būsime prie baltųjų Pamukalės terasų ir Hierapolio miesto. Vakarėjant krenta malonūs šešėliai ir pamažu tyrinėsime antikinį teatrą, vartus, pirtis, terasas, pagrindinę miesto gatvę, buvusius fontanus. Mėgstantys palypėti į kalną, galės nueiti iki šv. Pilypo kankinio kapo. Norintys galėsite pasivaikščioti ne tik terasomis su mineraliniu vandeniu, bet ir išsimaudyti mineralinio vandens Kleopatros baseine. Eidami peržvelgsime centrinę gatvę, buvusius fontanus ir nimfeumus, pirtis, vieną didžiausių pasaulyje nekropolių ir važiuosime viešbučio link. Hierapolis buvo verslo centru. Jame gyveno didelė žydų bendruomenė, kuri daugiausia vertėsi prekyba tauriaisiais metalais, buvo amatininkų ir kitos gildijos, taip pat nuo antikos laikų miestas buvo žinomas kaip sveikatos turizmu besiverčiantis ir tarsi didžiulė gydykla. Nors Hierapolio miesto likę tik griuvėsiai, tačiau šiandieninėje Pamukalėje taip pat yra viešbučiai, turintys mineralinio vandens baseinus. Viename jų mes ir apsistosime. Vakaras skirtas poilsiui, sveikatingumui ar miestelio tyrinėjimui. Nakvosime viešbutyje Pamukalėje. Kitos dienos rytas gali prasidėti labai anksti, nes norintys, esant tinkamoms oro sąlygoms, galės pakilti karšto oro balionu skrydžiui virš Pamukalės ir Hierapolio. Pusryčiai viešbutyje. Pamažu keliausime Antalijos link.
Derinant kelionės programą, galima keisti programos eigą arba ją praturtinti įvairiais sustojimo taškais ir lankomomis vietomis.
Kelionės kaina priklauso nuo vykstančių žmonių skaičiaus ir paėmimo vietos. Optimalesnė kaina 8-12 asmenų grupėms

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Transportas pagal programą
Vietinio gido ir lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos
Nakvynė 4 žv. viešbutyje su pusryčiais

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Pietūs ir vakarienė kelionės metu
Įėjimas į Hierapolio antikinį miestą 150 TL https://muze.gov.tr/muze-detay?SectionId=PMK01&DistId=PMK
Maudynės Kleopatros baseine apie 12€ suaugusiam asmeniui
Skrydis karšto oro balionu
Asmeninės išlaidos

Dėl individualio dviejų dienų kelionės į Pamukalę iš Antalijos provincijos, susisiekite su manimi užpildę žemiau esančią formą

Žemiau esančioje žinutės dalyje parašykite kurią dieną pageidautumėte kelionės, kuriame viešbutyje būsite/esate apsistoję, kiek keliautų asmenų, kiek kambarių reikėtų ir nurodykite kiek keliautų vaikų bei vaikų amžių.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.