Individualios ekskursijos ir turai Antalijos provincijoje

Norintiems išsamiau susipažinti su Turkijos istorija, kultūra, gamta, siūlau rinktis individualius turus, kuriuos dažniausiai organizuoju apsistojusiems Antalijos provincijoje. Šie turai ir ekskursijos yra skirti tiek mažesnėms, tiek didesnėms grupėms, tačiau būtent individualioms. Ką gi tai reiškia? Grupių šiemet nerenku. Jau prie esamos grupės, žinoma, įmanoma prisijungti, jei sutinka grupė. Taigi, ekskursija ar turas bus paruošti ir pritaikyti prie grupės pageidavimų ir galimybių. Taip pat keliautojų surinkimui iš viešbučių bus skirta minimaliai laiko. Kokiomis kryptimis dažniausiai ruošiamos programos:
Vienos ar dviejų dienų išvyka į Pamukalę. Visiems ar daugeliui žinoma Pamukalė – baltosios terasos yra viena iš svarbiausių vietų šalyje kaip gamtos ir istorinis objektas (Hierapolio antikinis miestas). Galite rinktis vienos arba dviejų dienų išvyką. Dviejų dienų kelionės metu papildomai turėsite galimybę apsistoti viešbutyje su mineralinio vandens baseinu, o anksti ryte pakilti karšto oro balionu ir išvysti Pamukalę iš paukščio skrydžio. Vykstant dviems dienoms bus mažiau skubėjimo ir daugiau laikko pažinimui. Tiek vienos, tiek dviejų dienų kelionės metu supažindinsiu jus su šalimi ir jos įdomybėmis, kultūra, istorija. Kelionės kaina yra skaičiuojama kiekvienai grupei atskirai (skirtingas grupės dydis, programos detalės ir kt.). Optimalesnė kelionės kaina prasideda esant 8 ar 10 asmenų.
Dviejų arba trijų dienų išvyka į Kapadokiją. Tai yra dar viena Turkijos vizitinė kortelė. Galima gerai pramankštinti kaklą dairantis į visas puses, nes Kapadokijos formų su niekuo nesupainiosite ir jos sups iš visų pusių. Tai vieta, kurios formos pradėjo rastis po ugnikalnių išsiveržimų ir toliau buvo dailinamos, bei keičiamos lietaus, vėjo, sniego. Galiausiai prie detalių prisidėjo ir žmogus. Buvo įkurti požeminiai miestai, bažnyčios, vienuolynai. Kelionės metu supažindinsiu su Turkijos istorija, kultūra, gyvenimu, grožėsimės gamta ir lankysime aukštesnes, gilesnes ar atokesnes vietas. Kelionės kaina yra skaičiuojama kiekvienai grupei atskirai (skirtingas grupės dydis, programos detalės ir kt.). Optimalesnė kelionės kaina prasideda esant 8 ar 10 asmenų.
Ilgesni ir trumpesni žygiai kalnuose Likijos keliu. Gali būti su iškyla laivu. Pavasario ir rudens mėnesiais šie žygiai yra idealus pasirinkimas mėgstantiems aktyvų laiko leidimo būdą. Gali būti įvairaus sudėtingumo trasų, todėl galima planuoti šiuos žygius ir su vaikais. Žinoma, reikės sportinės avalynės ir patogios aprangos. Pasirinkę išvyką ir su iškyla laivu, turėsite progą mėgautis nuostabiomis įlankomis, sustojimais maudynėms. Ir visa tai bus skirta tik jūsų grupei. Žygiai gali būti organizuojami tiek mažesnėms, tiek ir didesnėms grupėms. Jei kelionė su nakvyne, tai nakvojama paprastuose viešbučiuose arba pansionuose. Būna dalinis maitinimas. Norint leistis į vienos ar dviejų dienų keliones, patogiau vykti iš Antalijos miesto, Beleko ar Kemero regionų.
Drauge galime vykti į trumpą išvyką visai netoli Antalijos – Termesos antikinį miestą kalnuose. Nesukultūrinta vieta, apsupta medžių ir krūmų su kartkartėmis atsiveriančiais vaizdais į tolį kalnuose. Pusiau laukinė vieta be parduotuvių, kavinių. Geriausia vykti jei esate apsistoje Kemero, Antalijos miesto ar Beleko regionuose. Tai trumpesnės dienos ar ilgesnio pusdienio išvyka. Maitinimas neorganizuojamas.

Mano svetainėje rasite ir tolimesnių bei ilgesnių turų aprašymus, į kuriuos galime leistis drauge, o iš tiesų grupei žmonių galiu paruošti apskritai unikalią ir pritaikytą programą. Šiuo atveju visą kelionę planuosite dar iki atvykimo į Turkiją. Tai ir Pietryčių turai ir turas Pamukalės su žygiu Likijos kelyje, kopimas į Ararato kalną vasarą. Žiemos metu taip pat galima organizuoti turus tiek su sniegu, tiek be sniego.

Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie rekomenduoja kreiptis į mane dėl išvykų organizavimo ir malonu gauti kiekvieną užklausą, tačiau aš neorganizuoju visų įmanomų ar daugelio išvykų Antalijos provincijoje. Kurių išvykų ir ekskursijų neorganizuoju ir neparduodu: turkiškos pirties, Žaliojo kanjono, Sapadere kanjono, iškylų laivais kurortuose, raftingų, kanjoningų, safarių visureigiais ar keturračiais, miesto turų. Dėl šių ekskursijų rekomenduoju kreiptis į savo kelionių organizatoriaus atstovus šalyje.

Norėdami susisiekti su manimi dėl individualių turų organizavimo, susisiekimo formas galite rasti prie turų aprašymų arba spausti štai čia.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.