Ilgesnė kelionė Turkijoje ir jos derinimas su medicininėmis paslaugomis

Mes visi skaičiuojame laiką ir visi skaičiuojame pinigus. Abu dalykai yra labai svarbūs ruošiantis kelionei. Kodėl rekomenduoju ilgesnę kelionę norint taupyti laiką ir pinigus?
Pasirinkę ilgesnį buvimo periodą, pradžioje turėsite laiko įprastam poilsiui viešbutyje ar išvykoms, o likusias keletą ar porą dienų galėsite skirti medicininėms paslaugoms: odontologijos, plastikos chirurgijai, neinvazinėms kosmetologinėms procedūroms ir kt. Tokiu būdu nereikės vykti specialiai medicininėms procedūroms jei planavote ir atostogas. Žinoma, būna ir išimčių kai reikia atvykti dar kartą, pirma kelionė jau bus įvykusi.
Išvada: nereikėjo pirkti atskirų bilietų, nereikėjo atskiro viešbučio ir taip sutaupėte tiek pinigų, tiek laiko, kuris būtų skirtas skrydžiui ir atskiros kelionės pasiruošimui.
Patarimai:
Medicininėms ar grožio procedūroms ruoškitės iš anksto, o ne šiaip, ekspromtu su mintimi “gal pavyks“. Visuomet prieš atvykstant reikia konsultuotis su specialistais, kad maksimaliai galėtumėte išsiaiškinti būsimų procedūrų detales ir pasiruošti.
Jei planuojate procedūras Antalijos miesto klinikose, tuomet iš anksto planuokite poilsį ir kelionę į Antalijoje ar arčiau Antalijos esančius viešbučius. Tokiu būdu sutaupysite ir laiko, ir pinigų transportui. Tai gali būti Antalijos Konyaalti, Lara ar Kundu rajonuose esantys viešbučiai, taip pat Beleke ar Kemero regiono pačioje pradžioje (Beldibi ar Giojniuko) esančiuose miesteliuose. Vėlgi laiko ir transporto sąnaudos.
Planuodami iš karto galvokite apie ilgiau nei savaitę trunkančią kelionę. Žinoma, gali pakakti ir savaitės, tačiau jei esate pratę ilsėtis savaitę, tai šį kartą poilsis būtų trumpesnis.
Kodėl reikėtų planuoti procedūrų laiką kaip antrąją atostogų dalį? Dažniausiai po įvairių medicininių ar grožio procedūrų būna ribota galimybė maudytis jūroje ir mėgautis tiesioginiais saulės spinduliais.
Norėdami susisiekti dėl plastinės chirurgijos paslaugų (implantai, riebalų nusiurbimas, bariatrinės operacijos ir t.t.) Antalijoje spauskite štai ČIA
Norėdami susisiekti dėl odontologijos paslaugų Antalijoje spauskite štai ČIA
Norėdami susisiekti dėl plaukų persodinimo paslaugų Antalijoje spauskite štai ČIA
Norėdami susisiekti dėl bariatrinių operacijų Antalijos mieste spauskite ČIA

Būkime sveiki, gražūs, pailsėję ir laimingi


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.