Turkija dar lengviau pasiekiama

Jau nuo gruodžio mėnesio pasirodė Turkijos oro linijų pranešimai apie naujas skrydžių kryptis, padėsiančias sujungti Europos ir Turkijos miestus. Gera žinia keliautojams iš Lietuvos buvo ta, kad nuo balandžio mėnesio Sunexpress oro linijos pradeda pirmą kartą vykdyti reisinius skrydžius tarp Vilniaus ir Antalijos. Prieš kurį laiką tos pačios oro linijos pasidalino naujiena, kad keletą Turkijos miestų bus galima lengviau pasiekti ir iš penkių Didžiosios Britanijos oro uostų: Getviko, Mančesterio, Birmingemo, Edinburgo ir Liutono. Skrydžiai šiltuoju metų laikotarpiu bus vykdomi į Dalamaną, Izmirą ir Antaliją Viduržemio jūros pakrantėje, taip pat Ankarą ir Gaziantepą su galimais patogiais persėdimais.
Puikios naujienos norintiems atvykti į Turkiją su mažiau persėdimų ir už žemesnę kainą, bei naudotis reisiniais skrydžiais. Didesnis pasirinkimas – daugiau galimybių. Pasinaudoję šiomis galimybėmis, D. Britanijos gyventojai gali ne tik paprasčiau atvykti savarankiškai pailsėti viešbučiuose, bet ir pamatyti daugiau šalies gamtos ir istorijos objektų. Ieškantys medicininio turizmo paslaugų Turkijoje, taip pat turi platesnį klinikų pasirinkimą ne tik Stambule, bet ir Antalijos mieste ar kitur.
Atvykstantys poilsio ar pakeliauti, gali išsinuomoti automobilį ar užsisakyti kitas reikalingas paslaugas, o atvykstantiems sveikatos tikslais, dažnai jau yra pasiūlomas visas kelionės paketas (apgyvendinimas, procedūros, gydymas ar operacija, pervežimai) be skrydžio. Vis daugiau žmonių renkasi odontologijos paslaugas Turkijoje tiek dėl kainos, tiek dėl kokybės ar laiko, plastinės chirurgijos ar bariatrinės operacijos pasirenkamos dėl tų pačių priežasčių, plaukų transplantacija – dėl kainos ir kokybės santykio.
Atvykdami į Izmiro ar Dalamano oro uostus, keliautojai gali rinktis visą Egėjo jūros pakrantę, kuri gausi graikiškos kultūros, taip pat istorinio palikimo, nuostabių paplūdimių, vyno daryklų. Atvykdami į Antaliją, ras smėlio paplūdimių, istorinių vietų, kanjonų ir kalnų. Atvykstantiems į Gaziantepo miestą, atsiveria visa Mesopotamija ir Turkijos Rytai. Šventė skrandžiui ir akims.
Daugiau informacijos apie pažintinius turus Turkijoje bei medicininį turizmą rasite mano svetainėje.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.