Tiesioginiai reisiniai skrydžiai iš Vilniaus į Antaliją. Šansas keliautojams, Turkijos sveikatos turizmui ar Lietuvai?

Jau gruodžio pabaigoje buvau rašęs, kad skrydžių bendrovė “Sunexpress“ nuo š.m. balandžio mėnesio pirmą kartą pradės vykdyti tiesioginius reisinius skrydžius tarp Vilniaus ir Antalijos. Pradžioje buvo pradėti pardavinėti bilietai ir tik vėliau naujiena pradėjo sparčiai sklisti Turkijoje, ir paskui Lietuvoje. Kam gi bus naudingi šie reisiniai skrydžiai?
Pirmiausia, žinoma, tai puiki naujiena keliautojams, kurie nenori prisirišti prie užsakomųjų skrydžių ir kuriuos domina nestandartinės kelionių trukmės ar tiesiog bilietai į vieną pusę. Antalijos provincijoje gyvena nemažai lietuvių ir pas juos atvyksta šeimos nariai, giminės ar draugai. Iš Antalijos oro uosto vykdoma daug skrydžių į įvairias pasaulio šalis ir daugybę Europos miestų, todėl atvykus poilsio iš Lietuvos, vėliau galima skristi į kitas šalis “namo“. Taip pat patogu norintiems praleisti daugiau ar mažiau laiko, nei standartinės 7-10-14 nakvynių kelionės. Nemažai lietuvių turi nekilnojamąjį turtą Antalijos provincijoje ir tokiu būdu atvykimas tampa žymiai paprastesniu. Galima planuoti ir apsipirkimo keliones. Esant nestabiliam vietinės valiutos kursui, prekybos centruose rūbų ar avalynės kainos kartais gali maloniai nustebinti (pavertus jas į eurus). Antalijoje vis daugiau renovuojamų gyvenamųjų namų, kurie paverčiami nedideliais viešbučiais Laros rajone. Nuo čia prekybos centrai pasiekiami ranka, yra gražūs parkai, skardis su atsiveriančia miesto, kalnų ir jūros panorama. Taip galite atrasti visai kitokią Antaliją, o gal net ir Turkiją. Be jokios abejonės tai yra gera naujiena tiems, kurie planuoja atvykti ne kaip paprasti keliautojai poilsio viešbutyje su “viskas įskaičiuota“, bet sveikatos tikslais. Vis populiaresniu tampa sveikatos turizmas ne tik Stambulo mieste, bet ir Antalijoje. Viduržemio jūros pakrantėje rudens, žiemos ir pavasario mėnesiais klimatas daug malonesnis. Čia galima rasti odontologijos klinikas, plastinės chirurgijos klinikas, estetinės kosmetologijos klinikas ir daug kitų, siūlančių aukštos kokybės paslaugas, kuriose personalas kalba įvairiomis užsienio kalbomis. Keliautojams atsiranda dar daugiau galimybių atvykti skirtingu tikslu. Apie medicininį turizmą Turkijoje mano svetainėje galite rasti nemažai informacijos. Jau minėjau, kad atskridę iš Lietuvos, po atostogų galite skristi į kitą šalį tiesiai iš Antalijos, tačiau gali būti ir atvirkščiai: atvykę, tarkime, iš Didžiosios Britanijos ar Vokietijos, po kelionės galėtumėte patogiai skristi tiesiai į Vilnių ir bilietų medžioklė būtų žymiai paprastesnė.
Kalbant apie naudą, atsiranda daugiau šansų mažesnėms turizmo įmonėms savo klientams siūlyti platesnį produktų pasirinkimą. Gali būti užsakyti viešbučiai ar pervežimo paslaugos, taip pat įmonėms gali būti organizuojami verslo susitikimai atokiau nuo Lietuvos ar tarptautiniai, kai verslo partneriai atvyksta iš skirtingų šalių. Ir tai nebūtinai turėtų būti didžiulė konferencija.
Turkijoje šia naujiena džiaugiasi nemažai įmonių ir matyti daug pasidalinimų tiek naujienų portaluose, tiek linkedin platformoje, nes įmonės mato potencialą, bet Lietuvoje ši naujiena beveik praslydo negirdomis arba akcentuojama kaip puiki galimybė skristi Turkijos kryptimi, kad pasiekti paplūdimius.
Turkija ne tik paplūdimiai ir viešbučiai su “viskas įskaičiuota“, bet ir Lietuva neturėtų būti vien tik cepelinai, gintarai ir Kryžių kalnas. Žemiau rasite tik keletą iš daugelio nuorodų į straipsnius ar pasidalinimus, o mano svetainėje ieškokite informacijos apie sveikatos turizmą Turkijoje ar pažintinius turus šiais metais.
https://www.hurriyetdailynews.com/sunexpress-launches-direct-flights-between-vilnius-antalya-170615
https://www.linkedin.com/posts/sunexpress_vilnius-antalya-sunexpress-activity-6884507296349618176-c3sU
https://www.linkedin.com/posts/lithuanian-airports_vilnius-antalya-sunexpress-activity-6884478064915476480-xSEn
https://www.15min.lt/pasaulis-kiseneje/naujiena/kelioniu-pulsas/seniai-laukta-zinia-vyks-tiesioginiai-reguliarus-skrydziai-is-lietuvos-i-turkijos-kurorta-637-1623606


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.