2022 metų kelionės, programos ir bendradarbiavimas

Mielieji,

Čia rasite 2022 metais planuojamas įgyvendinti pažintines programas Turkijoje. Keletas programų bus ir lietuvių kalba, tačiau didžioji dalis lydima angliškai kalbančio gido. Kviečiu ir kelionių agentūras bei kelionių organizatorius bendradarbiauti ir savo klientams siūlyti šias programas (esant pageidavimui rinkti savo grupes, jūsų klientams gali būti paruoštos specialios įvairaus profilio programos). Dėl bendradarbiavimo susisiekite su manimi.
Šioms kelionėms yra renkamos nedidelės grupės, taip pat gali būti pritaikytos individualiems poreikiams. Jei jau turite suformavę grupę ir ieškote kelionės, tuomet gali būti jums skirta programa ir data. Žemiau esančios programos yra pritaikytos atvykstantiems į Antalijos oro uostą, o registracijos formas galite pildyti lietuvių arba anglų kalba, ir su jumis bus susisiekta dėl smulkesnės informacijos bei atsiskaitymo. Noriu atkreipti dėmesį, kad bus ir trumpesnių turų, organizuojamų iš Antalijos provincijos. Prie trumpųjų turų patogu jungtis ir jau užsisakiusiems kelionės paketą, tačiau norintiems pamatyti daugiau šalies lankytinų vietų. Keliones organizuoja Turnuva Turizm (Turmoda Seyahat Turizm inşaat emlak enerji san. ve tic. ltd. şti., licencijos numeris 9473)
LIKIJOS KELIAS LIETUVIŲ KALBA
LIKIJOS KELIAS ANGLŲ KALBA
PIETRYČIŲ TURAS ANGLŲ KALBA
KOPIMAS Į ARARATO KALNĄ
JUODOSIOS JŪROS REGIONAS LIETUVIŲ KALBA
TRUMPIEJI TURAI IŠ ANTALIJOS PROVINCIJOS: KAPADOKIJA 3 DIENOS, ALTINBEŠIK OLA, ORMANA NAMAI IR EYNIF LYGUMA, ROŽIŲ SODAI, LEVANDŲ LAUKAI
Mano svetainėje rasite informaciją apie sveikatos turizmą Turkijoje. Čia atvykstama dėl įvairių priežasčių, tačiau svarbiausios yra laiko sąnaudos ir kaina. Pasirinkus paslaugas Turkijoje, dažniausiai nereikia laukti tiek laiko kiek kai kuriose Europos šalyse. Taip pat sveikatos turizmo paslaugų kainos neretai būna žemesnės nei kitose šalyse, o specialistai ir naudojamos technologijos yra aukšto lygio. Paslaugų spektras apima odontologiją, plaukų transplantaciją (tiek vyrams, tiek moterims), plastinę chirurgiją, pagalbinį apvaisinimą, organų persodinimą, onkologinių ligų diagnostiką ir gydymą, kitas medicinines paslaugas, taip pat neinvazines kosmetologines paslaugas. Užpildę formas, susisieksite su klinikomis ir jums bus suteikta individuali informacija apie galimybes, kainą. Yra klinikų tiek Antalijos, tiek Stambulo mieste. Iš Lietuvos į Antaliją tiesioginiai skrydžiai bus pradėti vykdyti nuo balandžio mėnesio, tačiau iš kitų šalių jie vykdomi apskritus metus.
PLAUKŲ PERSODINIMO KLINIKA STAMBULE
ODONTOLOGIJOS PASLAUGOS ANTALIJOJE
ODONTOLOGIJOS PASLAUGOS STAMBULE
VAISINGUMO KLINIKA STAMBULE
MEDICININIS ASISTAVIMAS IR GYDYMAS TURKIJOJE
GROŽIO KLINIKA ANTALIJOJE
GROŽIO, ESTETIKOS IR KOSMETOLOGIJOS PASLAUGOS ANTALIJOJE
BARIATRINĖS CHIRURGIJOS OPERACIJOS TURKIJOJE

Siūlau būti ir savo kelionių ar grupių organizatoriais, jei esate sporto ar jogos instruktoriai/treneriai. Su specialistų pagalba galite organizuoti stovyklas ar mokymus. Taip pat renginius bei mokymus gali organizuoti koučeriai, lektoriai. Yra nemažas tokiems renginiams pritaikytų viešbučių kiekis. Vis populiaresnės tampa trumpos darbo atostogos nuotoliniu būdu dirbantiems kolektyvams. Tokiu būdu galite tęsti darbą, tačiau būti ne biure, o viešbučio hole, paplūdimyje, terasoje ar kambaryje. Laisvu nuo darbo laiku patogu pasinaudoti spa centrais, pirtimis, baseinais, treniruoklių salėmis, maudytis jūroje ar išvykti į trumpą kelionę.
JOGOS STOVYKLA TURKIJOJE

Jeigu norite matyti įvairius naujausius kelionių, skrydžių ar paslaugų pasiūlymus ir naudojatės socialinio tinklo facebook paslaugomis, tai galite jungtis prie mano grupės “Margirio kelionių pakeleiviai“. Šioje grupėje galite rasti ir kelionės pakeleivį jei į mano organizuojamas keliones nenorite vykti kaip pavienis keliautojas ar keliautoja.

Linkiu visiems puikių metų, geros nuotaikos, daug šypsenų, geros sveikatos, supratimo, tolerancijos, užsibrėžtų tikslų pasiekimo.


2 mintys apie “2022 metų kelionės, programos ir bendradarbiavimas

  1. Laba diena, domina Pietryčių Turkijos turas, tik gaila, kad numatytas anglų kalba. Gal yra koks vertimo variantas arba rusų kalba?

    Patinka

Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.