Pažintiniai turai Turkijoje 2022

Sveiki,
2022 metams jau yra paruoštos pažintinių kelionių Turkijoje programos ir pamažu jas skelbsiu. Didžioji programų dalis sudaryta taip, kad keliautojai galėtų rinktis įvairias atvykimo datas ir valandas norėdami prisijungti prie grupės. Taigi, ne tik Lietuvoje gyvenantys gali keliauti drauge. Skelbiamų programų kelionės gali būti ir kitu metu esant pageidavimui ir esant grupei asmenų, tačiau reikėtų suderinti iš anksto. Ruošiamos ir trumpesnės išvykos ir tiems keliautojams, kurie bus atvykę pasirinkdami standartinį kelionių paketą. Pažintiniai turai bus įvairaus pobūdžio: aktyvūs/sporto, kulinariniai, gamtos, istoriniai, vyno kelias ir kt.
Šių kelionių organizatorius yra Turmoda Seyahat Turizm. Užsisakyti turus galite susisiekę su manimi. Aš vykdau kelionių agento veiklą Lietuvoje, taip pat dirbsiu su šiais turais ir Turkijoje. Galite užsisakyti tiesiogiai iš Turmoda Seyahat Turizm arba iš Lietuvos agentūrų, kurios bendradarbiaus su mumis. Ne į visus turus lydėsiu aš, todėl prieš užsisakant turą pasidomėkite programos detalėmis.
Siūlysime dar neįprastus lietuviams ir nestandartinius turus Turkijoje. Norėdami rasti turų sąrašą mano svetainėje, pažvelkite į apačioje esantį paveikslėlį.
Be jokios abejonės galite dalintis šia informacija ir su kitais. Linkiu visiems gražaus artėjančio savaitgalio.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.