Krūtinės mažinimo operacijos Turkijoje

Redukcinė mamoplastikos operacija atliekama ir Antalijos miesto klinikose. Taip, plastinės chirurgijos ir estetikos klinikos yra ne tik Stambulo mieste, bet jau ne vienerius metus ir kituose Turkijos miestuose, tame tarpe ir Viduržemio jūros pakrantės mieste. Į Antalijos miestą vykdoma daug tiesioginių reisinių ir užsakomųjų skrydžių, todėl jis lengvai pasiekiamas iš įvairių pasaulio šalių. Čia net žiemos mėnesiais klimatas yra pakankamai švelnus, todėl pooperacinis periodas yra malonesnis.

Krūtinės mažinimo operacijos yra atliekamos dėl įvairių priežasčių, kai jaučiamas tiek fizinis, tiek psichologinis diskomfortas esant pernelyg didelėms krūtims ar kai prarandama jų forma dėl amžiaus ar maitinimo.

Prieš priimant sprendimą operacijai atlikti, būtinai konsultuokitės su gydytojais specialistais, kad susipažinti ne tik su privalumais, bet ir sužinoti kokia yra operacijos eiga, pooperacinis procesas, taip pat galimos rizikos bei pokyčiai.

Jeigu planuojate krūtinės mažinimo operaciją Antalijoje, tai būtina turėti omeny, kad rekomenduotina kelionės trukmė turės būti savaitė laiko ar net daugiau. Prieš operaciją atliekami testai, vyksta pasiruošimas, o po operacijos taip pat tam tikrą laiką reikia likti stacionare artimoje gydytojų priežiūroje bei vėliau laikyti griežtų rekomendacijų. Nepamirškite, kad taip pat turėsite planuoti savo veiklą iš anksto bent metams į priekį (fizinį krūvį, kasdienę veiklą, buvimą saulėje, maudynes jūroje ar baseine, miego poziciją, nėštumą ir t.t.). Visa tai būtina aptarti su specialistu dar iki operacijos.

Krūtinės mažinimo operacijos kaina yra apie 3000€ (įskaitant testus, operaciją, stacionarą, priežiūrą, nakvynes viešbutyje, pervežimus iš viešbučio į kliniką). Norėdami susisiekti su specialistais dėl konsultacijos, užpildykite žemiau esančią formą anglų, turkų arba vokiečių kalba.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.