2022-ieji metai Turkijoje. Turai. Renginiai

Mielieji,

Su Jumis noriu pasidalinti žinia, kad kitais metais prasideda naujasis etapas mano veikloje. Iš turizmo niekur nesitraukiu, tačiau labiau keičiasi veiklos pobūdis. Visų pirma labiau koncentruosiu savo veiklą sveikatos turizmo dalyje, tačiau taip pat dirbsiu ir su specialiai paruoštomis programomis Turkijoje (pažintinėmis, sporto, pramoginėmis, poilsinėmis ir t.t.). Jau yra paruoštų programų keliaujant įvairiuose Turkijos regionuose, tačiau visuomet malonu ruošti specialias programas pagal pomėgius ir poreikius atskiroms grupėms. Bendradarbiausiu tiek su turizmo įmonėmis, tiek su pavieniais keliautojais ar jų grupėmis, taip pat su renginių organizatoriais. Į daugelį programų (jei bus toks pageidavimas) grupes lydėsiu aš.

Jei esate turizmo įmonė ir siūlote įvairias keliones ir renginius grupėms ar pavieniams keliautojams, tai galime su Jumis bendradarbiauri.

Jei esate įmonė, kurios darbuotojai keliauja drauge (pvz. komandos stiprinimo tikslais), tuomet galiu paruošti Jums skirtą programą Turkijoje ir ji gali būti organizuota.

Jei esate grupė asmenų, kurie nori leistis į paties įvairiausio pobūdžio kelionę Turkijoje, tuomet taip pat galite kreiptis dėl programos sudarymo ir įgyvendinimo.

Pavieniai keliautojai laukite kol bus paruoštos programos ir bus renkamos grupės kelionėms.

Mano siūlomos kelionės organizuojamos drauge su įmone Turnuva Turizm (licencijos numeris 9473).

Daugiau informacijos apie sveikatos ir grožio turizmą galite rasti mano svetainėje.

P.S. noriu priminti, kad aš dirbu už atlygį ir kelionės programos sudarymas, jei ją organizuosiu ne aš, kainuoja pinigus. Įkainius galite rasti čia


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.