Apsipirkimų kelionės į Antaliją ir Stambulą

Pirkimų karštinę galima matyti visur: parduotuvių vitrinose, televizoriaus ekranuose, mobiliojo ekranuose, socialinių tinklų reklamose. Nuolaidos, akcijos, juodieji penktadieniai. Tačiau tokie pat pirkimą skatinantys dalykai vyksta ir Turkijoje, ir beveik apskritus metus. Jei atėjo laikas atnaujinti savo garderobą, tai metas ir pagalvoti apie trumpesnę ar ilgesnę kelionę į Stambulą ar Antaliją. Pasirūpinsite ne tik savo garderobu, bet ir praktiškomis dovanomis kitiems, o jei reikia vaikiškų rūbų, tai ruoškite papildomą bagažą. Iš Lietuvos į Turkiją (Stambulą) skrydžiai nėra patys pigiausi, užsakomųjų jau nėra, tačiau jei gyvenate kitose Europos šalyse, tai galima tiek į Stambulą, tiek į Turkiją rasti tiesioginių reisinių skrydžių normaliomis kainomis. Kartais netgi vertinga skrydžių į Turkiją ieškoti tik su rankiniu bagažu (taip sutaupant iki kelių dešimčių eurų), o atgal jau su registruotu mažesniu ar didesniu bagažu. Priklausomai nuo planuojamos kelionės ir jos trukmės, viešbučius rinkitės arba netoli lankomų vietų, arba patogioje apsipirkimui vietoje. Stambule pasirinkimui yra du oro uostai.

Tiesioginius skrydžius į Antaliją ir Stambulą galima rasti iš daugelio Europos šalių, įskaitant Lenkiją, Vokietiją, Austriją, Belgiją, Daniją, Prancūziją, ne vieną miestą Vokietijoje, Vengriją, Šveicariją, Jungtinę Karalystę, Izraelį ir kt. Į Stambulą vykdomi skrydžiai taip pat beveik iš visų Europos šalių, kurie nėra ilgi.

Išsirinkę skrydžius ir užsisakę viešbučius nepamirškite, kad prieš atvykstant į Turkiją reikės užpildyti specialią formą HES kodui gauti. Jis privalomas visiems atvykstantiems į šalį, nepriklausomai nuo viešnagės trukmės ir tikslo. Formą rasite čia.

Antalijos miesto prekybos centrai, kuriuose galima rasti nemažai parduotuvių: Deepo ir Mall Of Antalya prie oro uosto, 5M Konyaalti rajone, Terra City Lara rajone, Markantalya miesto centre netoli senamiesčio. Svečiuodamiesi Antalijoje, galėsite apsilankyti ir nedideliame jaukiame senamiestyje ar net išsimaudyti Viduržemio jūroje.

Stambulo prekybos centrų yra labai daug, tačiau patogiausi derinant viešnagę ir pažinimą yra Europinėje miesto dalyje: Kanyon ir ÖzdilekPark Levent rajone, Sapphire Kağıthane rajone (pats prekybos centras niekuo neišskirtinis, tačiau dangoraižio viršuje yra apžvalgos terasa, iš kurios matosi visas megapolis), Zorlu Center rajone, Historia Fatih rajone, moterų ir konservatyvių rūbų prekybos centras Zeruj Port AVM Zeytinburnu rajone, Olivium išparduotuvių centras Zeytinburnu rajone, A Plus AVM Ataköy rajone, Galleria Bakırköy rajone, Marmara Forum Bakırköy rajone, Metro Port Bahçelievler rajone, Merter didmenos prekybos centras Güngören rajone. Stambulo Azijinėje dalyje pasirinkimas ne ką mažesnis, tačiau ieškokite sau lengviausiai pasiekiamo. Keletas jų: Emaar Square prekybos centras Kadıköy rajone, įdomios koncepcijos Watergarden prekybos ir pramogų centras Ataşehir rajone, Palladium Ataşehir rajone, Metropol Istanbul Ataşehir rajone, Optimum Premium išparduotuvių centras Ataşehir rajone ir kt. Azijinės dalies prekybos ar išparduotuvių centrus patogiau lankyti atvykusiems medicininio turizmo tikslais, jei klinikos yra toje pačioje miesto dalyje.

Nuo iki vestuvėms skirtas vestuvių ir juvelyrikos bei aukso prekybos centras Stambule “Kuyumcukent“ yra Bahçelievler rajone.

Nepamirškite ir kūno malonumų turkiškose pirtyse ar gastronominių pagundų restoranuose, o gal net naktinių pramogų klubuose ar baruose.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.