Šypsena sugrįžta Antalijoje

Žmonės nustoja šypsotis dėl pačių įvairiausių priežasčių: liūdesio, nuovargio, skausmo, pykčio arba tiesiog būdami nepatenkinti savo šypsena. Praktiškai visa tai galima pakeisti atvykus į Antaliją. Kadangi vasaros sezonas jau baigiasi ir tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra, tai reikėtų ieškoti šiek tiek per aplinkui. Jei planuotumėte kelionę ne iš Lietuvos, tuomet viskas būtų dar paprasčiau. Iš kur galima rasti tiesioginius skrydžius į Antaliją ir žiemos metu? Iš Lenkijos, Vokietijos, Austrijos, Jungtinės Karalystės, Danijos, Olandijos, Švedijos ir kitų šalių. Žinoma, jų būna mažiau ir ne kasdien, tačiau kainų galima rasti gerų. Jei vyktumėte iš Lietuvos, tai reiktų dar planuoti skrydį į pasirinktą tarpinę šalį. Kurios oro linijos skraidina tiesiogiai? Žemiau rasite tik keletą išvardintų:
TURKISH AIRLINES
SUNEXPRESS AIRLINES
PEGASUS AIRLINES
CORENDON AIRLINES

Priklausomai nuo to kaip žadate susigrąžinti šypseną, rinkitės ir apgyvendinimą: viešbutį su viskas įskaičiuota maitinimo sistema, boutique klasės viešbutį, apartamentus ar kt.

Jei pykčiu ar nuovargiu atsikratyti norėsite fiziniu krūviu, tai galite rinktis aktyvias pramogas keliaujant su grupėmis kalnuose, upėse, dviračiais net žiemos metu. Priklausomai nuo kelionės pobūdžio, turėtumėte pasirūpinti tinkama apranga. Daugiau apie aktyvias keliones galite rasti YESIDO facebook grupėje.

Atvykę ir gyvendami ne viešbutyje, o apartamentuose galėsite nusiaubti vaisių ir daržovių parduotuves, savaitinius turgus (sūriai, alyvuogės, vaisiai, daržovės, riešutai). Turkijoje vis dar galima rasti smulkaus verslo parduotuvių, kurios specializuojasi prekyboje mėsa, riešutais ir kt. Taigi prieš atvykdami planuokite sveikos gyvensenos, įvairiausių dietų programas. Formą palaikyti galėsite sporto aikštelėse parkuose.

Norėdami pasirūpinti šypsenomis tiesiogine žodžio prasme, prieš atvykdami galite kreiptis į odontologijos ir kosmetologijos klinikas dėl norimų procedūrų. Daugiau informacijos apie šias klinikas ir galimybę susisiekti rasite mano svetainėje. Odontologijos klinika Antalijoje. Kosmetologijos procedūrų klinika Antalijoje. Taip pat galite susisiekti su Plastinės chirurgijos specialistais Antalijoje.


Komentuokite

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.